Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Cena
16 17
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek EyeSee

Noszenie wielorazowych soczewek kontaktowych wymaga używania specjalnych środków pielęgnacyjnych, które pozwolą zachować higienę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Na rynku dostępnych jest obecnie wiele różnych preparatów do czyszczenia soczewek kontaktowych - są to przede wszystkim płyny wielofunkcyjne, ale również oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Szeroki wybór płynów do soczewek znajdziemy m.in. w ofercie firmy Eye See.

Eye See to firma, która istnieje na rynku od 2002 r. Zajmuje się produkcją płynów do soczewek kontaktowych oraz nawilżających kropli do oczu. Oferuje 3 rodzaje wielofunkcyjnych płynów do czyszczenia szkieł kontaktowych, które nieco różnią się między sobą właściwościami i przeznaczeniem. W przypadku każdego z nich możemy liczyć na skuteczną i kompleksową pielęgnację soczewek z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa naszych oczu.

O płynach do soczewek Eye See

Firma Eye See produkuje wysokiej jakości płyny do soczewek kontaktowych w przystępnych cenach. Są to płyny wielofunkcyjne, a więc jednocześnie spełniają wiele zadań, takich jak czyszczenie, płukanie, nawilżanie, dezynfekcja i przechowywanie soczewek. Jest to dużą zaletą, ponieważ 1 preparat zapewnia kompleksową pielęgnację, dzięki czemu nie musimy kupować innych środków. Płyny Eye See są przeznaczone do soczewek miękkich (zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych), umożliwiając ich bezpieczne i komfortowe noszenie.

Rodzaje płynów do soczewek Eye See

W naszym sklepie dostępne są 3 rodzaje płynów do soczewek firmy Eye See w opakowaniach o różnej wielkości. Wszystkie z nich to preparaty wielofunkcyjne przeznaczone do soczewek miękkich. Pierwszy to Eye See All-In-One Solution - klasyczny płyn do płukania, czyszczenia, dezynfekowania, nawilżania i przechowywania miękkich soczewek. Jego odmianą jest Eye See All-In-One Solution z hialuronianem - płyn, który pełni te same funkcje, ale zawiera w składzie hialuronian sodu, czyli składnik naturalnych łez. Trzeci produkt tej marki to Eye See Aqua Balance - wielofunkcyjny, łagodny płyn do soczewek o świetnych właściwościach nawilżających, który powstał z myślą o alergikach i osobach z wrażliwymi oczami.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych