Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
58 299
Producent
więcej... mniej

Firma Bausch&Lomb jest producentem soczewek kontaktowych i produktów do ich pielęgnacji, soczewek wewnątrzgałkowych, a także specjalistycznych narzędzi do chirurgii oka.

Soczewki kontaktowe Ultra

Głównym celem oraz założeniem firmy Bausch&Lomb jest poprawa widzenia u ludzi w każdym wieku. Jednym z najlepiej rozwijających się działów firmy jest dział kontaktologiczny. Firma, chcąc dostosować swoje produkty do współczesnych wymagań pacjentów wprowadziła na rynek nowość - rodzinę soczewek kontaktowych Ultra.

Charakterystyka szkieł Ultra

Ultra to nowoczesne miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność, a także prezbiopię. Szkła kontaktowe Ultra wyprodukowano z wykorzystaniem innowacyjnej technologii MoistureSeal, dzięki czemu udało się połączyć wysoką tlenoprzepuszczalność z dobrym poziomem uwodnienia. Są wyjątkowo cienkie oraz miękkie, dzięki czemu praktycznie nie czuć ich na oku. Soczewki Ultra przeznaczone są użytku w trybie dziennym, co oznacza, że absolutnie nie możemy w nich zasypiać. Asferyczna optyka znacząco minimalizuje powstawanie aberracji i poprawia jakość widzenia nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Zalety soczewek Ultra

Największą zaletą soczewek miesięcznych Ultra jest przede wszystkim wysoki poziom tlenotransmisyjności, który jest jednym z najwyższych spośród wszystkich szkieł kontaktowych dostępnych na rynku. Dzięki temu oczy pozostają zdrowe i lśniące i nie odczuwamy dyskomfortu nawet podczas wielogodzinnego wpatrywania się w ekran komputera. Szkła kontaktowe Ultra mają też bardzo dobre uwodnienie, dzięki czemu nie są podatne na wysychanie. Soczewki Ultra mają także inne zalety. Początkujący użytkownicy soczewek z pewnością docenią fakt, że są zabarwione na jaskonbiebieskio, co ułatwia zakładanie.

Dla kogo soczewki Ultra?

Soczewki kontaktowe Ultra powstały z myślą o osobach, które na co dzień mają kontakt z różnego rodzaju urządzeniami cyfrowymi wyposażonymi w ekran - komputerami, tabletami, smartfonami itd. Ich właściwości sprawiają, że nie będziemy odczuwać dyskomfortu związanego z wielogodzinnym użytkowaniem tych urządzeń. Soczewki Ultra umożliwiają doskonałe widzenie wszystkim pacjentom zmagającym się z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością oraz prezbiopią (starczowzrocznością). Miesięczne soczewki będą doskonałym rozwiązaniem dla osób, które lubią stawiać na ekonomiczne rozwiązania i nie mają problemu z codzienną pielęgnacją soczewek. Będą idealne nie tylko dla doświadczonych, ale również tych początkujących użytkowników szkieł kontaktowych.

Wybór soczewek kontaktowych Ultra

Ultra - miesięczne silikonowo-hydrożelowe soczewki kontaktowe dla krótkowidzów lub dalekowidzów pracujących przy komputerze. Połączenie znakomitej przepuszczalności tlenu i bardzo dobrego uwodnienia.

Ultra for Presbyopia - miesięczne wieloogniskowe soczewki silikonowo-hydrożelowe  kontaktowe dla osób po 40. roku życia, których wzrok jest narażony na długotrwały kontakt z komputerem. Znakomita jakość widzenia połączona z komfortem.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą