Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
25 195
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej

Firma CooperVision jest trzecią największą firmą zajmującą się produkcją soczewek kontaktowych w Europie i Ameryce Północnej. Przoduje na świecie w zakresie wyrobu soczewek kontaktowych torycznych.

Soczewki kontaktowe Biofinity

Firma CooperVision wprowadziła na rynek kilka gam swoich produktów, aby każdy pacjent, w zależności od potrzeb, mógł dostać właśnie to, czego potrzebuje. Mnogość zastosowanych technologii, a także rodzajów soczewek kontaktowych to gwarancja stałego rozwoju oferty CooperVision. To producent, który nie dopuści do tego, aby produkty sygnowane jego logotypem były przestarzałe bądź gorsze od konkurentów. To dlatego wprowadził na rynek rodzinę soczewek Biofinity.

Charakterystyka szkieł Biofinity

Biofinity to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Są niebywale komfortowe ze względu na zastosowanie technologii Aquaform. Umożliwia ona osiągnięcie wysokiej przepuszczalności tlenu przy mniejszej zawartości silikonu. Materiał, z którego wykonana jest soczewka, jest naturalnie zwilżany, woda zostaje zatrzymywana w soczewce, a my odczuwamy niezrównany komfort użytkowania. To również minimalizuje gromadzenie się na powierzchni szkieł osadów białkowych. W efekcie soczewki Biofinity pozostają czyste, a nasze oczy wypoczęte, zdrowe i nawilżone.

Zalety soczewek Biofinity

Dzięki specjalnym właściwościom materiału, z którego wykonane są soczewki kontaktowe Biofinity, możemy je nosić nie tylko w ciągu dnia. Nadają się do użytkowania do 29 nocy i 30 dni pod rząd – bez zdejmowania. Wysokie nawilżenie szkieł powoduje, że nie musimy używać dodatkowo kropli nawilżających podczas ich używania. Soczewki Biofinity są bardzo miękkie, dobrze układają się na oku. Ich wysoka przepuszczalność tlenu pozwala oczom oddychać i eliminuje zagrożenie podrażnień i zaczerwienienia. Miesięczny okres noszenia jest najbardziej popularny i najbardziej ekonomiczny spośród wszystkich rodzajów soczewek.

Dla kogo soczewki Biofinity?

Przez swoje unikalne właściwości, spotykane tylko w soczewkach produkowanych przez CooperVision, szkła kontaktowe Biofinity nadają się dla osób pracujących do późnych godzin nocnych. Soczewki nie będą wywoływały podrażnień, a nasze oko przez cały okres noszenia pozostanie nawilżone i zdrowe. Szkła sprawdzą się w szczególności podczas długiej pracy z komputerem oraz w warunkach wymagającego otoczenia. Są doskonałą opcją dla osób, którym zdarza się zasypiać w soczewkach. Z Biofinity do 29 nocy i 30 dni jest to całkowicie bezpieczne. Ponadto szkła tej marki docenią osoby szukające ekonomicznych rozwiązań – kupując soczewki w opakowaniu 6 szt., zaopatrujemy się na 3 miesiące.

Wybór soczewek kontaktowych Biofinity:

Biofinity – miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące krótko- i dalekowzroczność. Ze względu na zastosowanie w nich technologii Aquaform zapewniają idealny komfort od rana do późnych godzin nocnych. Można stosować je także bez zdejmowania do 29 nocy i 30 dni.

Biofinity Multifocal – miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące starczowzroczność. Wykonane w technologii Aquaform zapewniają idealne nawilżenie.

Biofinity Toric – miesięczne silikonowo-hydrożelowe soczewki korygujące astygmatyzm. Zapewniają wysoki dopływ tlenu do oczu, ograniczają konieczność używania kropli nawilżających.

Biofinity XR – miesięczne silikonowo-hydrożelowe soczewki o poszerzonym zakresie mocy, korygujące krótko- i dalekowzroczność. Zostały zaprojektowane z myślą o dużych wadach wzroku.

Biofinity XR Toric – miesięczne silikonowo-hydrożelowe soczewki korygujące astygmatyzm. W porównaniu do podstawowej wersji (Biofinity Toric) mają poszerzony zakres parametrów.

Soczewki Biofinity

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą