Filtruj według

Cena
19 70
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek ReNu

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek wodą, są niezbędne użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest ReNu.

ReNu jest marką należącą do firmy Bausch&Lomb - doskonale znanej naszym Klientom z soczewek SofLens, PureVision i Ultra. W rodzinie produktów ReNu są 2 rodzaje płynów do soczewek oraz krople do oczu. Płyny wielofunkcyjne ReNu przeznaczone są do codziennej pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Oznacza to, że nie musimy nabywać żadnych dodatkowych środków, ponieważ całą pielęgnację (zarówno czyszczenie, jak i przechowywanie) możemy przeprowadzić za pomocą tego jednego preparatu. Bez względu na to, który płyn ReNu wybierzemy, możemy liczyć na najwyższą skuteczność w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni soczewek, dokładną dezynfekcję oraz świetne nawilżenie.

Zalety płynów do soczewek ReNu

Płyny do soczewek ReNu wyróżnia wysoka jakość i niewygórowana cena. Podobnie jak soczewki kontaktowe firmy Bausch&Lomb cieszą się dużą popularnością oraz zaufaniem wśród naszych klientów. Każdy z wielofunkcyjnych płynów ReNu zapewnia kompleksową pielęgnację soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku (np. miesięcznych i dwutygodniowych). Codzienne używanie płynów ReNu zapewni najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa noszenia szkieł kontaktowych. Przy prawidłowej pielęgnacji soczewki będą wolne od wszelkiego rodzaju drobnoustrojów i zanieczyszczeń, a także bardzo dobrze nawilżone, zapewniając komfort na wiele godzin. Płyny ReNu nadają się do czyszczenia wszystkim miękkich soczewek kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych.

Warianty płynów do soczewek ReNu

Marka ReNu oferuje 2 rodzaje płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych, nieco różniących się składem i właściwościami. Każdy z tych płynów dostępny jest w małym i dużym opakowaniu. Preparat należy używać zgodnie z informacją dołączoną do opakowania.

ReNu Multiplus - wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych ze składnikiem Hydranate, zapewniający dokładne oczyszczenie szkieł i uczucie świeżości podczas ich noszenia

ReNu MPS - wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych powstały z myślą o osobach z wrażliwymi oczami, zawiera tylko łagodne dla oczu składniki, nie tracąc przy tym na skuteczności

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą