Filtruj według

Cena
28 29
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Boston

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek wodą, są niezbędne użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do twardych soczewek jest Boston.

Boston jest marką należącą do firmy Bausch&Lomb - doskonale znanej naszym Klientom zarówno z soczewek kontaktowych, jak i preparatów do ich pielęgnacji. Boston Simplus to płyn do czyszczenia twardych gazoprzepuszczalnych szkieł kontaktowych. Jest to środek  wielofunkcyjny, co oznacza, że nie ma konieczności nabywania żadnych innych środków, a całą pielęgnację przeprowadzimy za pomocą jednego preparatu.

Zalety płynu do soczewek Boston

Wielofunkcyjny płyn do soczewek twardych Boston Simplus to produkt najwyższej jakości, co gwarantuje znana na całym świecie firma Bausch&Lomb. Preparat służy do codziennej pielęgnacji sztywnych, gazoprzepuszczalnych szkieł kontaktowych. Tego typu soczewki używane są już coraz rzadziej, ale nadal znajdują zastosowanie np. przy bardziej skomplikowanych wadach wzroku. Boston Simplus pozwala dokładnie oczyścić twarde soczewki z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, osadów białkowych i bakterii, gromadzących się na ich powierzchni w ciągu dnia. Płyn Boston ceniony jest również ze względu na swoje właściwości nawilżające, zwiększające komfort noszenia twardych soczewek kontaktowych.

Warianty płynu do soczewek Boston

Wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek twardych Boston jest dostępny w jednym wariancie - Boston Simplus. Można go nabyć w buteleczce o pojemności 120 ml. W opakowaniu oprócz płynu znajduje się specjalny pojemniczek, który służy do bezpiecznego i higienicznego przechowywania twardych soczewek kontaktowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą