Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
22 310
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Powstała w 1980 roku firma CooperVision jest jednym z najbardziej znanych producentów soczewek kontaktowych na świecie. Jej produkty są obecnie dostępne w ponad 100 krajach. Szczególną sławę przyniosły przedsiębiorstwu szkła toryczneprogresywne oraz przeznaczone dla oczu wrażliwych.

W tych też firma głównie się specjalizuje. W jej ofercie nie brakuje także szkieł sferycznych (również sferycznych o poszerzonych parametrach) oraz wysoko specjalistycznych – dostępnych na zamówienie. Producent oferuje szeroką gamę soczewek nowoczesnych, innowacyjnych, lecz przy tym bezpiecznych.

Soczewki CooperVision

Producent nieustannie działa na rzecz rozwoju branży poprzez wprowadzanie nowych, innowacyjnych rozwiązań do swoich produktów. Obecnie na polskim rynku dostępnych jest aż pięć rodzin soczewek CooperVision, a każda z nich zapewnia korekcję wzroku innym pacjentom. Firma przyczyniła się do powstania nowej generacji szkieł kontaktowych poprzez wykonywanie zaawansowanych badań oraz dzięki wiedzy technicznej zatrudnianych specjalistów. Zdając sobie sprawę z tego, że nie ma na świecie jednakowej pary oczu, stara się tworzyć produkty jak najbardziej dopasowane do potrzeb pacjenta. Stąd też tak szeroka gama oferowanych przez firmę soczewek.

Marki soczewek CooperVision

Biofinity

Miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe. Korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Przeznaczone są do użytku w trybie dziennym lub całodobowym – do 30 dni i 29 nocy. Szkła sferyczne i toryczne dostępne są również w wersji o poszerzonym zakresie mocy.

Proclear

Hydrożelowe soczewki zaprojektowane dla osób zmagających się z suchością oczu. Korygują sferyczne wady wzroku, astygmatyzm oraz prezbiopię. Dostępne są w wersji jednodniowej oraz miesięcznej. Są wysoko uwodnione i zapewniają pacjentowi nawilżenie oczu nawet przez 12 godzin.

clariti

Miesięczne i jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe. Wyposażone są w filtr UV. Przeznaczone są do użytku w trybie dziennym. Zapewniają długotrwały komfort krótko- i dalekowidzom, astygmatykom, a także prezbiopom. Posiadają niezwykle cienką krawędź, która przyczynia się od odczuwania przez pacjenta jeszcze większej wygody.

MyDay

Najnowocześniejsze soczewki dostępne w ofercie firmy CooperVision. Wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, o jednodniowym okresie wymiany. Charakteryzują się wysoką transmisją tlenu oraz poziomem uwodnienia. Niezwykle komfortowe, prawie niewyczuwalne na oczach.

Biomedics 1 day Extra

Niedrogie, jednodniowe soczewki kontaktowe z materiału hydrożelowego o dobrym uwodnieniu. Zapewniają łatwe zakładanie i dopasowanie do oka, a także komfort noszenia. Dostępne w wersji sferycznej (na krótkowzroczność i nadwzroczność) oraz torycznej (na astygmatyzm).

Dla kogo soczewki CooperVision?

Firma dedykuje swoje produkty w szczególności pacjentom cierpiącym na astygmatyzm, starczowzroczność oraz suche oko. W swojej ofercie ma jednak także wiele szkieł korygujących krótkowzroczność oraz dalekowzroczność, nawet o bardzo wysokich mocach. Soczewki MyDay oraz clariti wyposażone są w filtr blokujący promienie UVA i UVB – z pewnością posłużą osobom przebywającym na słońcu. Szkła kontaktowe ProclearBiomedics są idealną opcją dla alergików oraz osób cierpiących na zespół suchego oka. Szkła Biofinity zapewniają niebywałą wygodę, umożliwiając pacjentom noszenie ich również w trybie całodobowym.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą