Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
20 166
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Soczewki Zeiss

Zeiss to niemiecka, wiodąca firma w dziedzinie przemysłu optycznego oraz optoelektronicznego. Jest reprezentowana w ponad 40 krajach na całym świecie i posiada ponad 30 zakładów produkcyjnych oraz 25 ośrodków rozwoju i działań.

Soczewki kontaktowe Zeiss

Firma Zeiss produkuje mikroskopy, technologię pomiarową, medyczną, soczewki okularowe, obiektywy do aparatów fotograficznych, lornetki, a także soczewki kontaktowe. Przedsiębiorstwo zajmuje niezwykle ważną pozycję na rynku optycznym, nieustannie zmieniając świat tej branży poprzez swoje zaawansowane technologicznie produkty i badania. Soczewki kontaktowe niemieckiej firmy produkowane i dystrybuowane są przez firmę Wöhlk.

Charakterystyka szkieł Zeiss

Soczewki kontaktowe Zeiss są bardzo komfortową i efektowną (a często również efektywną) alternatywą dla okularów. Są dopasowane do oczu każdego pacjenta oraz umożliwiają mu wygodny tryb życia. Wakacje, sport, czy impreza okolicznościowa – tam soczewki sprawdzą się zdecydowanie lepiej niż okulary. Szkła kontaktowe marki Zeiss korygują prawie każdą wadę wzroku, są nowoczesne, komfortowe oraz łatwe w użyciu. Są dobrym wyborem jako pierwsza para soczewek, a także dla wieloletnich użytkowników. Marka łączy w swoich produktach prostotę z wysoką jakością wykonania.

Zalety soczewek Zeiss

Soczewki Zeiss zostały wykonane z materiału hydrożelowego, co oznacza, że są wysoce uwodnione, komfortowe i lekkie. Większość pacjentów w swoich obserwacjach podkreśla, że nie czuć ich na oku, w trakcie użytkowania można wręcz o nich zapomnieć. Soczewki Zeiss wyjątkowo dobrze dopasowują się do oczu swoich użytkowników. Są łatwe w użyciu, dlatego często wybierane są przez początkujących użytkowników szkieł kontaktowych. Ze względu na wysoką jakość oraz komfort użytkowania, pacjenci zostają z nimi na dłużej, a często nawet na całe życie.

Dla kogo soczewki Zeiss?

Soczewki marki Zeiss przeznaczone są dla osób, którym zależy na wysokiej jakości widzenia, a także na wyglądzie. W szkłach kontaktowych nasza wada wzroku staje się niewidoczna, możemy ją ukryć i na cały dzień zapomnieć, że na nią cierpimy. Ze względu na użyty w soczewkach Zeiss materiał hydrożelowy produkt posłuży alergikom oraz osobom o suchych oczach. Szkła są doskonale nawilżone i w takim stanie pozostawiają również nasze oczy. Noszenie soczewek przestaje być udręką i poświęceniem, a staje się normalnością, o której zapominamy. Produkt rekomendowany jest także osobom pracującym w wymagających warunkach otoczenia – np. klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach, na świeżym powietrzu. Soczewki Zeiss sprawdzą się jako produkt używany codziennie, jak i okazjonalnie.

Wybór soczewek kontaktowych Zeiss

Contact Day 30 Compatic – soczewki hydrożelowe miesięczne. Idealnie nadają się do użytku w klimatyzowanych, suchych pomieszczeniach.

Contact Day 1 Easy Wear – jednodniowe hydrożelowe soczewki kontaktowe. Korygują krótko- i dalekowzroczność.

Contact Plus Day 90 – soczewki kontaktowe kwartalne. Wymagają restrykcyjnej higieny i obowiązkowości, są jednak bardzo atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych