Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
50 152
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Zeiss to niemiecka, wiodąca firma w dziedzinie przemysłu optycznego oraz optoelektronicznego. Jest reprezentowana w ponad 40 krajach na całym świecie i posiada ponad 30 zakładów produkcyjnych oraz 25 ośrodków rozwoju i działań.

Soczewki kontaktowe Zeiss

Firma Zeiss produkuje mikroskopy, technologię pomiarową, medyczną, soczewki okularowe, obiektywy do aparatów fotograficznych, lornetki, a także soczewki kontaktowe. Przedsiębiorstwo zajmuje niezwykle ważną pozycję na rynku optycznym, nieustannie zmieniając świat tej branży poprzez swoje zaawansowane technologicznie produkty i badania. Soczewki kontaktowe niemieckiej firmy produkowane i dystrybuowane są przez firmę Wöhlk.

Charakterystyka szkieł Zeiss

Soczewki kontaktowe Zeiss są bardzo komfortową i efektowną (a często również efektywną) alternatywą dla okularów. Są dopasowane do oczu każdego pacjenta oraz umożliwiają mu wygodny tryb życia. Wakacje, sport, czy impreza okolicznościowa – tam soczewki sprawdzą się zdecydowanie lepiej niż okulary. Szkła kontaktowe marki Zeiss korygują prawie każdą wadę wzroku, są nowoczesne, komfortowe oraz łatwe w użyciu. Są dobrym wyborem jako pierwsza para soczewek, a także dla wieloletnich użytkowników. Marka łączy w swoich produktach prostotę z wysoką jakością wykonania.

Zalety soczewek Zeiss

Soczewki Zeiss zostały wykonane z materiału hydrożelowego, co oznacza, że są wysoce uwodnione, komfortowe i lekkie. Większość pacjentów w swoich obserwacjach podkreśla, że nie czuć ich na oku, w trakcie użytkowania można wręcz o nich zapomnieć. Soczewki Zeiss wyjątkowo dobrze dopasowują się do oczu swoich użytkowników. Są łatwe w użyciu, dlatego często wybierane są przez początkujących użytkowników szkieł kontaktowych. Ze względu na wysoką jakość oraz komfort użytkowania, pacjenci zostają z nimi na dłużej, a często nawet na całe życie.

Dla kogo soczewki Zeiss?

Soczewki marki Zeiss przeznaczone są dla osób, którym zależy na wysokiej jakości widzenia, a także na wyglądzie. W szkłach kontaktowych nasza wada wzroku staje się niewidoczna, możemy ją ukryć i na cały dzień zapomnieć, że na nią cierpimy. Ze względu na użyty w soczewkach Zeiss materiał hydrożelowy produkt posłuży alergikom oraz osobom o suchych oczach. Szkła są doskonale nawilżone i w takim stanie pozostawiają również nasze oczy. Noszenie soczewek przestaje być udręką i poświęceniem, a staje się normalnością, o której zapominamy. Produkt rekomendowany jest także osobom pracującym w wymagających warunkach otoczenia – np. klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach, na świeżym powietrzu. Soczewki Zeiss sprawdzą się jako produkt używany codziennie, jak i okazjonalnie.

Wybór soczewek kontaktowych Zeiss

Contact Day 30 Compatic – soczewki hydrożelowe miesięczne. Idealnie nadają się do użytku w klimatyzowanych, suchych pomieszczeniach.

Contact Day 1 Easy Wear – jednodniowe hydrożelowe soczewki kontaktowe. Korygują krótko- i dalekowzroczność.

Contact Plus Day 90 – soczewki kontaktowe kwartalne. Wymagają restrykcyjnej higieny i obowiązkowości, są jednak bardzo atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem.

Soczewki Zeiss

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą