Filtruj według

Cena
17 33
Producent
więcej... mniej

Płyny do soczewek Johnson & Johnson

Soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku wymagają stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych, które pozwalają na higieniczne i bezpieczne dla naszych oczu użytkowanie. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych. Istnieją preparaty wielofunkcyjne, oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Płyny do soczewek oferuje m.in. firma Johnson & Johnson.

Produkty Johnson & Johnson są doskonale znane na całym świecie. Są to nie tylko artykuły kosmetyczne i farmaceutyczne, ale również soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne oraz krople do oczu. Płyn produkowany przez Johnson&Johnson nosi nazwę ACUVUE RevitaLens. 

O płynach do soczewek Johnson & Johnson

Płyny do soczewek od Johnson & Johnson nadają się nie tylko do pielęgnacji szkieł dwutygodniowych ACUVUE OASYS, ale do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i tych z dodatkiem silikonu. ACUVUE RevitaLens znakomicie radzi sobie z usuwaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i osadów oraz bakterii, a do tego świetnie nawilża soczewki. Dzięki niemu używanie soczewek będzie nie tylko bezpieczne, ale również wygodniejsze. Płyn wyróżnia wysoka jakość, co gwarantuje popularny i uznany na całym świecie producent Johnson&Johnson. Zaletą płynu ACUVUE RevitaLens jest też wielozadaniowość - jednocześnie płucze, czyści, dezynfekuje i nawilża soczewki oraz umożliwia ich bezpieczne przechowywanie. W praktyce oznacza to, że cały proces pielęgnacji można przeprowadzić za jego pomocą, bez konieczności zakupu dodatkowych środków czyszczących.

Rodzaje płynów do soczewek Johnson & Johnson

Na rynku obecnie dostępny jest 1 rodzaj płynu do soczewek Johnson&Johnson - ACUVUE RevitaLens (zastąpił on płyn Complete RevitaLens produkowany wcześniej przez AMO). Dostępny jest w pojemnościach 100 ml i 360 ml. Małą buteleczkę możemy mieć zawsze przy sobie - świetnie sprawdzi się zarówno w awaryjnych sytuacjach, jak i w podróży. Z kolei duże opakowanie będzie lepsze z ekonomicznego punktu widzenia, dlatego polecane jest do użytku w domu. W opakowaniu oprócz znajduje się pojemniczek do przechowywania soczewek. Przed pierwszym czyszczeniem soczewek za pomocą płynu ACUVUE RevitaLens należy zapoznać się z instrukcją.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą