Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
40 265
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Firma Johnson & Johnson to amerykański koncern międzynarodowy działający na rynku kosmetycznym oraz farmaceutycznym. Jednym z jego działów jest kontaktologia, która zaliczana jest do szeroko pojętego sprzętu medycznego. Marki takie jak Neutrogena, czy O.B., stworzone przez producenta, znane są na całym świecie. Nie inaczej jest również w przypadku rodziny soczewek kontaktowych wprowadzonej na rynek kontaktologiczny przez amerykańską firmę. Marka ACUVUE jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzin szkieł kontaktowych, a jej produkty jednymi z najchętniej kupowanych.

Soczewki Johnson & Johnson

Firma posiada na razie jedną markę soczewek kontaktowych: ACUVUE. Są to szkła jednodniowe oraz dwutygodniowe, korygujące takie wady wzroku jak krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Szkła jednorazowe przeznaczone są do użytku w ciągu dnia, natomiast wszystkie soczewki dwutygodniowe (oprócz nieprodukowanych już ACUVUE Advance) do użytku przedłużonego. Ta popularna rodzina szkieł to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, lecz także wyjątkowy komfort i jakość widzenia. Wszystkie produkty marki są najwyższej jakości, są nowoczesne, innowacyjne, a niektóre wręcz rewolucyjne. Soczewki korygują niemalże wszystkie wady wzroku, dlatego istnieje około 99% szans, że wśród produktów ACUVUE znajdziesz szkła dla siebie.

Marki soczewek Johnson & Johnson

ACUVUE

ACUVUE to rodzina soczewek kontaktowych wykonanych z materiału hydrożelowego oraz silikonowo-hydrożelowego, dwutygodniowych i jednodniowych. Wyróżniamy wśród nich soczewki sferycznetoryczne i progresywne. To jedyna dostępna obecnie na rynku marka, która zapewnia blokowanie około 98% promieni UVB oraz 85% promieniowania UVA we wszystkich soczewkach. Zaleca się, aby osoby z wadą wzroku dla najlepszej ochrony przed szkodliwym peryferyjnym promieniowaniem ultrafioletowym zakładały jednocześnie szkła ACUVUE, a dodatkowo okulary przeciwsłoneczne z filtrem i kapelusz. Soczewki tej marki to jedyne rozwiązanie dla zachowania zdrowia oczu w każdych warunkach otoczenia.

Dla kogo soczewki Johnson & Johnson

Nie będzie przesadą informacja, iż soczewki kontaktowe ACUVUE przeznaczone są niemalże dla wszystkich pacjentów z wadą wzroku. Skorzystają z nich zarówno początkujący użytkownicy szkieł, jak i ci długoletni. Kontakty korygują krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Będą doskonałe dla osób pracujących przed ekranami bądź przebywających w suchych pomieszczeniach (ACUVUE Oasys lub ACUVUE Oasys with Transitions). Sprawdzą się również u osób cierpiących na katar sienny lub alergię, gdyż nie dopuszczają do osadzania się na ich powierzchni alergenów (1-Day ACUVUE Moist). Dla sportowców i aktywnych pacjentów doskonałe będą szkła ACUVUE Oasys 1-Day z technologią HydraLuxe, które gwarantują komfort przez cały dzień.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą