Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
34 199
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Firma Bausch&Lomb oferuje szeroki asortyment produktów pomagających lepiej widzieć. Są to m.in. soczewki kontaktowe oraz płyny pielęgnacyjne, soczewki wewnątrzgałkowe, a także narzędzia do chirurgii oka.

Soczewki kontaktowe PureVision

Firma stale się rozwija i pracuje nad nowymi rozwiązaniami, które wdraża do swoich produtków. Jednym z największych i najpopularniejszych działów marki jest kontaktologia. Bausch&Lomb wprowadziła na rynek takie rodziny soczewek kontaktowych, jak PureVision, SofLens oraz Biotrue.

Charakterystyka soczewek PureVision

PureVision to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe wyprodukowane z najnowocześniejszych materiałów i za pomocą innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Korygują takie wady wzroku jak krótkowzroczność i dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię. Można je nosić w trybie dziennym, elastycznym oraz ciągłym, co oznacza, że w szkłach można nawet spać (do 30 dni). Produkty PureVision charakteryzują się wykonaniem w technologii HD, co redukuje aberrację sferyczną (zjawisko olśnienia) nawet w warunkach słabego oświetlenia. Do zdarzenia takiego dochodzi np. podczas nocnej podróży samochodem, kiedy oślepiają nas reflektory innych pojazdów. Powstaje tzw. efekt halo, czyli rozprysk świetlny. Soczewki kontaktowe tej marki pozwalają na wysoką jakoś widzenia nawet w takich sytuacjach.

Zalety soczewek PureVision

Soczewki PureVision zapewniają pacjentom wysoką jakoś widzenia oraz niezwykły komfort użytkowania. Cechują się wysoką tlenotransmisyjnością, która pozwala na zachowanie oczu w dobrej kondycji przez cały czas. Nie ulegają przesuszeniu, a także podrażnieniom, są odpowiednio nawilżone i niezaczerwienione. Technologia ComfortMoist zapewnia cieńszą konstrukcję soczewek, zaokrągloną krawędź oraz środek nawilżający umieszczony w blistrze. Dzięki temu soczewki doskonale współpracują z powiekami, nie dochodzi do nadmiernego tarcia. Szkła kontaktowe PureVision wyróżniają się unikalną obróbką powierzchni – jest ona gładka, czysta i ogranicza odkładanie się na niej wszelkiego rodzaju osadów.

Dla kogo soczewki PureVision?

Soczewki marki PureVision polecane są w szczególności dla osób aktywnych fizycznie oraz podróżujących. Ich tryb noszenia jest bardzo elastyczny, więc jeśli warunki nie będą na to pozwalały, nie trzeba zdejmować soczewek. Szkła kontaktowe PureVision sprawdzą się u osób pracujących przed ekranem komputerowym, a także w wymagających warunkach otoczenia. Ze względu na technologię High Definition soczewki polecane są dla kierowców, gdyż gwarantują dobre widzenie i redukują efekt halo. Marka PureVision kieruje swoje produkty do krótkowidzów, dalekowidzów, astygmatyków oraz ludzi dotkniętych starczowzrocznością.

Wybór szkieł kontaktowych PureVision

PureVision® - soczewki silikonowo-hydrożelowe miesięczne. Dostępne w dwóch krzywiznach bazowych. Korygują aberrację sferyczną, w związku z czym są szczególnie polecane dla kierowców.

PureVision2 - soczewki silikonowo-hydrożelowe miesięczne. Cechują się optyką wysokiej rozdzielczości (HD), co pomaga dobrze widzieć nawet w warunkach słabego oświetlenia.

PureVision2® for Astigmatism – soczewki miesięczne dla astygmatyków. Polecane kierowcom oraz osobom spędzającym dużo czasu przed ekranem komputera, ze względu na zastosowanie optyki HD.

PureVision2® for Presbyopia – soczewki miesięczne progresywne. Korygują starczowzroczność. Umożliwiają płynne zmiany w patrzeniu z bliży, dali i odległości pośrednich.

Soczewki PureVision

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą