Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
32 50
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej

Produkty azjactyckiej firmy Horien Contact Lens Co., Ltd. pojawiły się w Polsce w 2004 roku. To wtedy poprzez firmę J&M Prestige udało się nawiązać współpracę z jednym z największych producentów wyrobów kontaktologiczncyh. Soczewki i płyny tej marki szybko zdobyły popularność w naszym kraju przede wszystkim ze względu na wysoką jakość oraz stosunkowo niską cenę.

Dziś cieszą się zaufaniem tysięcy pacjentów i specjalistów, którzy po nie sięgają. Mimo powszechnie panujących stereotypów dotyczących azjatyckich wyrobów, produktom Horien udało się je przełamać. Wytwarzane są w nowoczesnej fabryce w Chinach, która rocznie dostarcza około 40 milionów szkieł kontaktowych.

Soczewki Horien

Soczewki kontaktowe azjatyckiego producenta wytwarzane są zgodnie z wymaganiami stawianymi przez Unię Europejską w dyrektywie MDD 93/42/EWG. Cały czas podejmowane są prace nad podnoszeniem jakości produktów oraz najnowszymi technologiami. Dzięki zaawansowanym ośrodkom badawczym istnieje możliwość wprowadzania do produktów innowacyjnych zmian, a także opracowywania nowych. Szkła Horien wytwarzane są z wysokiej jakości materiału hydrożelowego, który cechuje się elastycznością i odpornością na odwodnienia. Soczewki mają konstrukcję asferyczną, co zaś jest gwarancją idealnej jakości i ostrości widzenia.

Marka soczewek Horien

Horien

Soczewki występują w miesięcznym oraz jednodniowym systemie wymiany. Wykonane są z wysoko uwodnionego materiału hydrożelowego i przeznaczone są do użytku w trybie dziennym. Ich uwodnienie wynosi aż 55%, co w połączeniu z optymalną transmisją tlenu zapewnia pacjentom idealny komfort noszenia. Korygują krótkowzroczność w szerokim zakresie mocy. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, a soczewki bez problemu dopasowują się do oczu. Soczewki Horien są bardzo cienkie, niezwykle nowoczesne, a dodatkowo bezpieczne i w przystępnej cenie.

Dla kogo soczewki Horien

Soczewki kontaktowe Horien przeznaczone są dla krótkowidzów, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania w zakresie korekcji wzroku. Są to szkła na każdą kieszeń, nie stanowią dużego obciążenia finansowego, a mimo to cechują się wysoką jakością wykonania. Posiadają delikatne błękitne zabarwienie, które ułatwia aplikację soczewek początkującym użytkownikom. Kolor szkieł sprawia również, że są one bardziej dostrzegalne w płynie pielęgnacyjnym, co czasem nie jest łatwym zadaniem dla osób z wadą wzroku. Szkła Horien polecane są głównie pacjentom cierpiącym na suche oko bądź alergikom.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą