Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
32 50
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej

Produkty azjactyckiej firmy Horien Contact Lens Co., Ltd. pojawiły się w Polsce w 2004 roku. To wtedy poprzez firmę J&M Prestige udało się nawiązać współpracę z jednym z największych producentów wyrobów kontaktologiczncyh. Soczewki i płyny tej marki szybko zdobyły popularność w naszym kraju przede wszystkim ze względu na wysoką jakość oraz stosunkowo niską cenę.

Dziś cieszą się zaufaniem tysięcy pacjentów i specjalistów, którzy po nie sięgają. Mimo powszechnie panujących stereotypów dotyczących azjatyckich wyrobów, produktom Horien udało się je przełamać. Wytwarzane są w nowoczesnej fabryce w Chinach, która rocznie dostarcza około 40 milionów szkieł kontaktowych.

Soczewki Horien

Soczewki kontaktowe azjatyckiego producenta wytwarzane są zgodnie z wymaganiami stawianymi przez Unię Europejską w dyrektywie MDD 93/42/EWG. Cały czas podejmowane są prace nad podnoszeniem jakości produktów oraz najnowszymi technologiami. Dzięki zaawansowanym ośrodkom badawczym istnieje możliwość wprowadzania do produktów innowacyjnych zmian, a także opracowywania nowych. Szkła Horien wytwarzane są z wysokiej jakości materiału hydrożelowego, który cechuje się elastycznością i odpornością na odwodnienia. Soczewki mają konstrukcję asferyczną, co zaś jest gwarancją idealnej jakości i ostrości widzenia.

Marka soczewek Horien

Horien

Soczewki występują w miesięcznym oraz jednodniowym systemie wymiany. Wykonane są z wysoko uwodnionego materiału hydrożelowego i przeznaczone są do użytku w trybie dziennym. Ich uwodnienie wynosi aż 55%, co w połączeniu z optymalną transmisją tlenu zapewnia pacjentom idealny komfort noszenia. Korygują krótkowzroczność w szerokim zakresie mocy. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, a soczewki bez problemu dopasowują się do oczu. Soczewki Horien są bardzo cienkie, niezwykle nowoczesne, a dodatkowo bezpieczne i w przystępnej cenie.

Dla kogo soczewki Horien

Soczewki kontaktowe Horien przeznaczone są dla krótkowidzów, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania w zakresie korekcji wzroku. Są to szkła na każdą kieszeń, nie stanowią dużego obciążenia finansowego, a mimo to cechują się wysoką jakością wykonania. Posiadają delikatne błękitne zabarwienie, które ułatwia aplikację soczewek początkującym użytkownikom. Kolor szkieł sprawia również, że są one bardziej dostrzegalne w płynie pielęgnacyjnym, co czasem nie jest łatwym zadaniem dla osób z wadą wzroku. Szkła Horien polecane są głównie pacjentom cierpiącym na suche oko bądź alergikom.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą