Filtruj według

Cena
23 40
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Opti-Free

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek wodą, są niezbędne użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest Opti-Free.

Opti-Free jest marką należącą do firmy Alcon - doskonale znanej naszym Klientom z soczewek Air Optix, Dailies oraz Freshlook. W rodzinie Opti-Free są aż 3 rodzaje produktów - wszystkie z nich to wielofunkcyjne płyny do czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych. Oznacza to, że nie ma konieczności nabywania żadnych innych środków, a całą pielęgnację przeprowadzimy za pomocą jednego preparatu. Płyny w rodzinie Opti-Free nieco różnią się między sobą właściwościami, ale łączy je wspólny mianownik - skuteczność w usuwaniu zabrudzeń i nawilżaniu soczewek połączona z najwyższym bezpieczeństwem.

Zalety płynów do soczewek Opti-Free

Płyny do soczewek Opti-Free to produkty z wyższej półki. Podobnie jak soczewki kontaktowe firmy Alcon cieszą się popularnością i zaufaniem wśród klientów. Każdy z wielofunkcyjnych płynów Opti-Free zapewnia kompleksową pielęgnację soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku, a więc np. miesięcznych lub dwutygodniowych. Dzięki Opti-Free soczewki będą dokładnie wyczyszczone, wolne od wszelkiego rodzaju zabrudzeń osadów oraz niebezpiecznych dla oczu bakterii. Szkła kontaktowe przechowywane przez noc w pojemniku wypełnionym płynem Opti-Free będą następnego dnia doskonale nawilżone, zapewniając nam wielogodzinny komfort. Produkty Opti-Free powstały nie tylko z myślą o soczewkach Air Optix, ale o wszystkich miękkich szkłach kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych.

Warianty płynów do soczewek Opti-Free

Marka Opti-Free oferuje aż 3 rodzaje płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Każdy z nich występuje zarówno w małym, jak i dużym opakowaniu. Preparat należy używać zgodnie z informacją dołączoną do opakowania.

Opti-Free Express - podstawowy, wielofunkcyjny produkt do czyszczenia soczewek. Jego trójskładnikowa formuła zapewnia czystość i nawilżenie szkieł kontaktowych.

Opti-Free Replenish - wielofunkcyjny płyn do soczewek kontaktowych z systemem Tearglyde, który doskonale nawilża, a także regeneruje soczewki.

Opti-Free PureMoist - najnowszy produkt w rodzinie Opti-Free, zapewnia podwójną dezynfekcję soczewek, a za sprawą substancji HydraGlyde Moisture Matrix doskonałe nawilżenie nawet przez 16 godzin.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą