Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Cena
18 19
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Piiloset

Soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku wymagają stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych, które pozwalają na higieniczne i bezpieczne dla naszych oczu użytkowanie. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych. Istnieją preparaty wielofunkcyjne, oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Płyny do soczewek oferuje m.in. Piiloset.

Piiloset to pochodzący z Finlandii producent specjalistycznych preparatów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Są to środki wysokiej jakości produkowane wyłącznie z bezpiecznych dla oka składników. Są skuteczne w usuwaniu zabrudzeń oraz poprawiają komfort codziennego użytkowania szkieł kontaktowych.

O płynach do soczewek Piiloset

Preparat do soczewek firmy Piiloset spełniają 2 podstawowe zadania. Pierwsze z nich to dokładne oczyszczenie powierzchni soczewek z wszelkich zabrudzeń oraz ich dezynfekcja, a więc wyeliminowanie bakterii i innych niebezpiecznych dla narządu wzroku drobnoustrojów. Drugim zadaniem jest odświeżenie soczewek i zapewnienie im odpowiedniego nawilżenia, dzięki czemu podczas noszenia nie będą się przesuszać, a tym samym nie będą powodować dyskomfortu. Ta wielozadaniowość sprawia, że nie ma konieczności nabywania innych środków do pielęgnacji soczewek.

Rodzaje płynów do soczewek Piiloset

W naszym sklepie znajdziemy 2 produkty firmy Piiloset. Pierwszy z nich to Bio Soak - preparat wyprodukowany za pomocą metody biotechnologicznej (użyty w roztworze detergent ulega biodegradacji). Jest to płyn wielofunkcyjny, który nadaje się do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, w tym silikonowo-hydrożelowych nowej generacji. Skutecznie pozbywa się bakterii, osadów i innych zanieczyszczeń, a także doskonale nawilża szkła kontaktowe. Dostępny jest w komplecie z pojemniczkiem. Drugi produkt to Piiloset CL Daily Cleaner - preparat czyszczący w formie żelowego koncentratu. Służy do mechanicznego czyszczenia i dezynfekcji wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych (również twardych). Jest hipoalergiczny i łagodny dla oczu.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą