Krople i akcesoria – Alcon (Ciba Vision)

Krople do oczu są niezastąpione przy wielu dolegliwościach, takich jak alergie, zespół suchego oka czy zapalenie spojówek. Wiele tego typu produktów dostępnych jest bez recepty. Są to głównie krople nawilżające, które przynoszą ulgę podczas pieczenia i zaczerwienienia oczu. Warto mieć je zawsze pod ręką, szczególnie gdy nosimy soczewki kontaktowe i zdarza nam się odczuwać w związku z tym dyskomfort. Jednym z producentów kropli do oczu jest Alcon.

Alcon to duży koncern, który zajmuje się produkcją wyrobów kontaktologicznych i artykułów związanych z narządem wzroku. Produkty Alcon od wielu lat są znane i cenione na całym świecie. Firma produkuje m.in. soczewki kontaktowe (miesięczne, jednodniowe, a nawet kolorowe) oraz płyny do ich codziennej pielęgnacji. W szerokiej ofercie firmy Alcon znajdziemy również krople do oczu.

O kroplach do oczu Alcon

Krople do oczu produkowane przez Alcon mają swoją własną markę - Systane. Są to skuteczne i bezpieczne preparaty, przeznaczone nie tylko dla użytkowników soczewek kontaktowych. Poprawiają komfort noszenia soczewek i świetnie nawilżają oczy, niwelując nieprzyjemne uczucie suchości. Pomagają również złagodzić objawy, takie jak podrażnienie, pieczenie i nadmierne łzawienie, powstałe np. na skutek wielogodzinnej pracy przy komputerze czy przebywania w pomieszczeniach suchych, klimatyzowanych bądź ogrzewanych.

Rodzaje kropli do oczu Alcon

W naszym sklepie internetowym dostępne są obecnie następujące warianty kropli do oczu firmy Alcon:

Systane Ultra - popularne krople polecane do zmęczonych, podrażnionych i zaczerwienionych oczu. Rekonstruują ubytki filmu łzowego odpowiedzialnego za nawilżenie oczu.

Systane Hydration - zaawansowane krople do oczu, które eliminują objawy charakterystyczne dla zespołu suchego oka. Ponadto regenerują tkanki oka i zmniejszają parowanie łez.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą