Krople i akcesoria – Avizor

Krople do oczu pomagają w wielu dolegliwościach, takich jak alergie, zespół suchego oka czy zapalenie spojówek. Dużo tego typu produktów dostępnych jest bez recepty. Są to głównie krople nawilżające, które przynoszą ulgę podczas pieczenia i zaczerwienienia oczu. Warto mieć je zawsze pod ręką, szczególnie gdy używamy soczewek kontaktowych i zdarza nam się odczuwać w związku z tym dyskomfort. Jednym z ich producentów jest Avizor.

Avizor to firma z Hiszpanii, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju preparatów dla użytkowników soczewek kontaktowych, cieszących się zaufaniem klientów na całym świecie. W jej ofercie znajdziemy m.in. szeroki wybór płynów do czyszczenia soczewek (zarówno miękkich, jak i twardych), sól fizjologiczną, a także nawilżające krople do oczu.

O kroplach do oczu Avizor

Krople do oczu produkowane przez Avizor mają nazwę Avizor lacrifresh. Są to preparaty wysokiej jakości przystosowane do soczewek kontaktowych. Krople pozwalają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu noszenie soczewek staje się bardziej komfortowe. Pomagają również złagodzić objawy, takie jak podrażnienie, pieczenie i nadmierne łzawienie, powstałe na skutek np. wielogodzinnej pracy przy komputerze czy przebywania w pomieszczeniach suchych, klimatyzowanych lub ogrzewanych. Jedne z kropli Avizor lacrifresh mają również właściwości pozwalające oczyścić soczewki.

Rodzaje kropli do oczu Avizor

W naszym sklepie internetowym dostępne są obecnie 2 warianty kropli do oczu firmy Avizor:

Avizor lacrifresh moisture - nawilżające krople do suchych i zmęczonych oczu. Zawierają w składzie hialuronianu sodu o stężeniu 0,1%, co dodatkowo polepsza właściwości nawilżające. Ich używanie pozwala zapewnić długotrwały komfort.

Avizor lacrifresh cleaning - krople do oczyszczania i odświeżania powierzchni soczewek kontaktowych, bez konieczności ich zdejmowania. Zwiększają wygodę noszenia szkieł kontaktowych dzięki dobrym właściwościom nawilżającym.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą