Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
8 70
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Soczewki evO2lution

evo2lution to nasza nowa, innowacyjna marka na rynku kontaktologicznym. Chcieliśmy zaproponować naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują.

 Więcej

Soczewki kontaktowe evo2lution

Codziennie odbieramy telefony i maile z zapytaniami o różnego rodzaju soczewki kontaktowe i akcesoria z nimi związane. Wiemy, jakie są zapotrzebowania dzisiejszych pacjentów, a także co wpływa na ich komfort. W oparciu o te wszystkie dane stale dostosowujemy asortyment do aktualnej sytuacji na rynku. Proponujemy jedynie takie soczewki, które są w 100% bezpieczne, sprawdzone, oryginalne, a także stworzone przez najlepszych producentów.

Charakterystyka szkieł

To soczewki silikonowo-hydrożelowe o optymalnym uwodnieniu wynoszącym 40% oraz wysokiej tlenoprzepuszczalności. Ich powierzchnia jest ultra gładka, co zapewnia idealny komfort oraz utrzymanie zdrowych i nieprzekrwionych oczu przez cały dzień. Dodatkowo, gładka obróbka zapobiega osadzaniu się na powierzchni soczewki osadów białkowych i tłuszczów. Niska adhezja bakteryjna soczewek zmniejsza zaś ryzyko wystąpienia infekcji oczu. Jest to szczególnie ważne w przypadku miesięcznych szkieł kontaktowych, które powinny nam posłużyć przez 30 dni i zapewnić 100% bezpieczeństwo.

Zalety soczewek

W przypadku soczewek kontaktowych często się zdarza, że są one pewnego rodzaju wyzwaniem dla nowych użytkowników. Właściwie nie tylko nowych – czasem nawet zmiana rodzaju szkieł bywa problematyczna. Nowicjusze w tym temacie nie mają jeszcze odpowiedniej wprawy, by łatwo poradzić sobie z zakładaniem każdej soczewki. Evo2lution charakteryzują się optymalnym modułem sztywności soczewki, co ułatwia ich zakładanie oraz zdejmowanie. Soczewki wzorcowo dopasowują się do oczu użytkownika. Ponadto szkła wyposażone są w unikalny profil krawędzi, który zapobiega uczuciu piasku w oczach oraz wyczuwalność na oku.

Dla kogo?

Soczewki przeznaczone są dla wszystkich zwolenników innowacji oraz nowoczesności, a także miłośników komfortu i zdrowych oczu. To szkła przeznaczone dla każdego użytkownika – wieloletniego i nowicjusza. Evo2lution łatwo się zakłada i zdejmuje, przyjemnie się nosi, a jeszcze lepiej się przez nie widzi. Szczególnie rekomendowane są osobom spędzającym dużo czasu przed ekranem komputera i urządzeń mobilnych. Jeśli często przebywasz w wymagających warunkach otoczenia, również powinieneś rozważyć ich noszenie. Dzięki naturalnej równowadze pomiędzy nawilżeniem a utlenieniem soczewek, oczy ich użytkowników pozostają zdrowe, białe i wypoczęte przez cały dzień.

Wybór soczewek kontaktowych evo2lution

evo2lution monthly lenses – miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe korygujące krótko- i dalekowzroczność. Wyposażone są w optymalny moduł sztywności ułatwiający zakładanie i zdejmowanie. Ich uwodnienie wynosi 40%, co w połączeniu z wysoką tlenoprzepuszczalnością zapewnia niebywały komfort użytkowania.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych