Filtruj według

Cena
15 49
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Avizor

Noszenie soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku wymaga stosowania specjalnych środków pielęgnacyjnych, które pozwolą zachować higienę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Na rynku dostępnych jest obecnie wiele różnych preparatów do czyszczenia soczewek kontaktowych - są to przede wszystkim płyny wielofunkcyjne, ale również oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Szeroki wybór płynów do soczewek znajdziemy m.in. w ofercie firmy Avizor.

Avizor to hiszpański producent płynów do pielęgnacji soczewek, takich jak All Clean, Alvera, Unica oraz wielu innych preparatów, w tym kropli do oczu Avizor lacrifresh. Produkty firmy Avizor cechuje najwyższa jakość, a do tego przystępne ceny, dzięki czemu jej produkty cieszą się dużą popularnością.

O płynach do soczewek Avizor

Firma Avizor z myślą o potrzebach różnych klientów stworzyła szeroką gamę płynów do soczewek kontaktowych. Większość z nich to wielofunkcyjne płyny do soczewek miękkich, które zapewniają kompleksową pielęgnację, bez konieczności używania dodatkowych środków. Użytkownicy twardych szkieł kontaktowych również znajdą tutaj odpowiednie produkty dla siebie. Wszystkie preparaty Avizor odznaczają się wysoką skutecznością w czyszczeniu i dezynfekcji soczewek. Wiele z nich ma oprócz tego świetne właściwości nawilżające, dzięki którym noszenie soczewek staje się dużo wygodniejsze. Ich cena jest przy tym niewygórowana, co stanowi dodatkową zaletę.

Rodzaje płynów do soczewek Avizor

W naszym sklepie dostępnych jest kilka rodzajów płynów do soczewek Avizor. Dużą popularnością cieszy się All Clean soft - płyn wielofunkcyjny przeznaczony do czyszczenia, dezynfekcji i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i nowszych silikonowo-hydrożelowych. Osoby z wrażliwymi oczami sięgają często po płyn Unica Sensitive z hialuronianem sodu w składzie. Ten płyn wielofunkcyjny jest jednocześnie skuteczny w działaniu i łagodny dla oczu, nawet gdy mamy problem z ich nadwrażliwością. Ciekawym produktem jest Alvera - płyn wielofunkcyjny z dodatkiem wyciągu z aloesu (Aloe vera), który ma właściwości regenerujące. Dla użytkowników twardych soczewek gazoprzepuszczalnych przeznaczony jest Avizor GP Multi. Ofertę uzupełnia Avizor EverClean - system pielęgnacji soczewek miękkich lub twardych oparty na nadtlenku wodoru, który stosuje się wyłącznie ze specjalnym pojemnikiem i tabletkami neutralizującymi.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą