Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
41 205
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Soczewki Air Optix

Firma Alcon jest jednym z największych producentów soczewek kontaktowych na świecie. Wprowadziła na rynek rodzinę miesięcznych szkieł kontaktowych Air Optix.

 Więcej

Soczewki kontaktowe Air Optix

Dziś jest to jedna z najpopularniejszych marek dostępnych na rynku. Produkty brandu cechują się nowoczesnością, wysoką tleno-przepuszczlnością oraz innowacyjną technologią. Ideą przyświecającą producentowi we wszelkich inicjatywach jest zmniejszenie liczby przypadków utraty bądź uszkodzenia wzroku. Celem firmy jest takie działanie, które temu skutecznie zapobiegnie.

Charakterystyka szkieł

To miesięczne soczewki produkowane przez firmę Alcon. Wykonane są z wysoko tlenoprzepuszczalnego materiału. Szacuje się, że przepuszczają około 5 razy więcej tlenu niż tradycyjne hydrożelowe soczewki. Oprócz zapewnienia długotrwałego komfortu szkła Air Optix gwarantują także bezpieczeństwo oraz odporność na zanieczyszczenia dzięki zastosowanej technologii TriComfort. To wszystko sprawia, że soczewki można stosować w trybie dziennym oraz przedłużonym.

Zalety soczewek

Największą zaletą soczewek jest ich tlenoprzepuszczalność, która jest jedną z najwyższych na rynku szkieł miesięcznych. To powoduje, że w szkłach czujemy się komfortowo nawet do późnych godzin nocnych. Oczy pozostają nawilżone i nieprzekrwione, o doskonałej jakości widzenia. Air Optix dzięki swoim właściwościom może być stosowany do użytkowania również w trybie przedłużonym – tj. do 6 nocy stosowania. Na rynku są również dostępne szkła tej marki przeznaczone na dzień i noc – wtedy możemy przez 30 dni nosić soczewki bez zdejmowania.

Dla kogo?

Marka skierowana jest dla wszystkich pacjentów borykających się z daleko- i krótkowzrocznością, astygmatyzmem oraz prezbiopią. Posiada w swojej ofercie również soczewki kosmetyczne kolorowe, zmieniające naturalny kolor oczu, przeznaczone nawet dla osób bez wady wzroku. Ze względu na silikonowo-hydrożelowy materiał wykonania, szkła Air Optix przepuszczają kilka razy więcej tlenu niż konwencjonalne soczewki hydrożelowe. Ponadto szkła posiadają zmodyfikowaną powierzchnię zapewniającą ochronę przed zanieczyszczeniami. To dlatego soczewki przeznaczone są dla osób, które używają ich dłużej niż 12 godzin dziennie, a także w nich śpią. Znakomicie sprawdzą się także u osób pracujących przed komputerem, bądź w trudnych warunkach, a także u imprezowiczów.

Wybór soczewek kontaktowych Air Optix

Soczewki sferyczne:

Air Optix® Aqua – silikonowo-hydrożelowe soczewki miesięczne przeznaczone do użytku w trybie dziennym lub przedłużonym do 6 nocy stosowania. Zachowują idealne nawilżenie oczu oraz zapobiegają ich zmęczeniu i zaczerwienieniu.

Air Optix® Plus HydraGlyde® - nowsza wersja soczewek Air Optix® Aqua wzbogacona o dodatkowy środek nawilżający. Są odporne na osady białkowe czy pozostałości po makijażu. Tak jak ich poprzednik, są przeznaczone do użytku w trybie dziennym bądź przedłużonym do 6 nocy.

Soczewki całodobowe:

Air Optix® Aqua Night&Day – soczewki przeznaczone do noszenia w trybie dziennym, elastycznym lub ciągłym do 30 dni i nocy bez zdejmowania. Cechują się największą tlenotransmisyjnością spośród wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Przeznaczone dla osób prowadzących nieregularny tryb życia bądź wygodnych, chcących budzić się już w soczewkach.

Soczewki toryczne:

Air Optix® for astigmatism – soczewki miesięczne korygujące astygmatyzm. U 95% pacjentów zostają skutecznie dopasowane za pierwszym razem. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym lub przedłużonym do 6 nocy stosowania.

Soczewki progresywne:

Air Optix® Multifocal – soczewki miesięczne korygujące prezbiopię (starczowzroczność). Zapewniają ostrość widzenia we wszystkich odległościach. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym lub przedłużonym do 6 nocy stosowania.

Soczewki kolorowe:

Air Optix® Colors – miesięczne soczewki kosmetyczne zmieniające kolor oczu. Cechują się 6 razy większą tlenoprzepuszczalnością od innych soczewek kolorowych. Przeznaczone do użytku w trybie dziennym.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych