Filtruj według

Cena
39 40

Krople do oczu to specjalne preparaty stosowane bezpośrednio na powierzchnię oka. Są przydatne przy dolegliwościach, takich jak zespół suchego oka, zapalenie spojówek czy alergie. Nawilżające krople do oczu bez recepty wykorzystywane są często przez użytkowników soczewek kontaktowych oraz inne osoby skarżące się na zmęczone i zaczerwienione oczy (np. na skutek pracy przy komputerze). W naszym sklepie dostępne są nawilżające krople do oczu różnych marek, a jedną z nich jest Systane.

Systane to bardzo popularna marka nawilżających kropli do oczu. Należy do firmy Alcon - znanego na całym świecie producenta soczewek kontaktowych (Air Optix, Dailies, FreshLook) oraz płynów do ich pielęgnacji (Opti-Free, AOSept). Bogata oferta firmy pozwala zaopatrzyć się użytkownikom soczewek w produkty najwyższej jakości.

Zalety kropli do oczu Systane

Co powoduje dyskomfort narządu wzroku? Bardzo często jest to długotrwałe noszenie soczewek kontaktowych, wielogodzinne korzystanie z ekranu komputera lub smartfona, a także wymagające warunki otoczenia (przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, ogrzewanych czy zadymionych). We wszystkich tych sytuacjach mogą nam pomóc krople do oczu Systane, które zdobyły zaufanie wielu klientów. Na tle innych produktów wyróżniają się bardzo dobrym składem i zastosowaniem innowacyjnej formuły nawilżającej. Krople zmniejszają dyskomfort związany z noszeniem soczewek kontaktowych i nie tylko.

Warianty kropli do oczu Systane

W naszym sklepie internetowym dostępne są obecnie 2 rodzaje kropli marki Systane. Pierwsze z nich - Systane Ultra - to popularne krople, które przynoszą ulgę zmęczonym, podrażnionym i zaczerwienionym oczom. Specjalna formuła rekonstruuje ubytki filmu łzowego odpowiedzialnego za nawilżenie oczu. Drugi preparat to Systane Hydration - najbardziej zaawansowane krople do oczu tego producenta, stosowane przy zespole suchego oka. Przynoszą ulgę w objawach, takich jak, pieczenie, szczypanie, kłucie oczu i uczucie ciała obcego pod powiekami. Mają też zdolności regenerujące tkanki oka i ograniczające parowanie łez.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą