Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Krople i akcesoria – EyeSee

Krople do oczu są bardzo przydatne, gdy zmagamy się z różnymi dolegliwościami np. alergią, zespołem suchego oka czy zapaleniem spojówek. Poza kroplami leczniczymi większość dostępna jest bez recepty. Są to głównie krople nawilżające, których używa się, aby złagodzić pieczenie i zaczerwienienie oczu. Warto mieć je zawsze pod ręką, szczególnie gdy nosimy soczewki kontaktowe i czasami odczuwamy w związku z tym dyskomfort. Jednym z producentów kropli do oczu jest Eye See.

Eye See to istniejąca od 2002 r. firma, która zajmuje się produkcją wielofunkcyjnych płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych oraz nawilżających kropli do oczu. Preparaty Eye See wyróżnia jednocześnie wysoka jakość i niska cena, dzięki czemu są atrakcyjną alternatywą dla konkurencyjnych produktów.

O kroplach do oczu Eye See

Firma Eye See znana jest nie tylko z płynów do czyszczenia i dezynfekcji soczewek kontaktowych, ale również kropli do oczu. Krople Eye See nadają się do stosowania przez osoby zmagające się z problemem suchych, podrażnionych i zaczerwienionych oczu, w tym użytkowników szkieł kontaktowych. Dzięki nim używanie soczewek nie będzie wiązało się z odczuwaniem dyskomfortu, nawet kiedy nosimy je przez cały dzień. Krople mają bardzo dobre właściwości nawilżające m.in. dzięki zawartości hialuronianu sodu w składzie. Krople Eye See pomogą naszym oczom także wtedy, gdy przebywamy w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach oraz pracujemy wiele godzin przy komputerze.

Rodzaje kropli do oczu Eye See

W naszym sklepie internetowym dostępne są obecnie 2 warianty kropli do oczu firmy Eye See:

Eye See Hyaluronate 0,1% - nawilżające krople do oczu z dodatkiem hialuronianu sodu o stężeniu 0,1%. Zapobiegają przesuszaniu i eliminują uczucie dyskomfortu, pozwalając cieszyć się niebywałym komfortem przed długi czas.

Eye See Herbal - nawilżające krople do oczu, które zawierają wyłącznie naturalne składniki, takie jak np. świetlik lekarski, wyciąg z czarnej borówki i hialuronian. Łagodzą podrażnienia i mają właściwości rewitalizujące oczy.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych