Filtruj według

Cena
16 34
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Zero Seven

Płyny do soczewek to specjalne preparaty służące do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych wielokrotnego użytku. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek wodą, są nam niezbędne. Tylko profesjonalne płyny pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia szkieł kontaktowych na najwyższym poziomie. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest Zero Seven.

Zero Seven to producent płynów do soczewek kontaktowych, które dostępne są na rynku pod marką o tej samej nazwie. Są to preparaty wielofunkcyjne, które pozwalają zachować czystość soczewek kontaktowych oraz ich nawilżenie na wysokim poziomie. Zero Seven oferuje jedne z tańszych płynów do pielęgnacji soczewek, przy czym są one dobrej jakości i działają skutecznie.

Zalety płynów do soczewek Zero Seven

Płyny marki Zero Seven charakteryzuje bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Są znacznie tańsze niż większość produktów konkurencyjnych marek, ale na pewno nie ustępują im skutecznością. Zaletą płynu Zero Seven Refreshing jest bez wątpienia wielofunkcyjność - preparat służy bowiem jednocześnie do płukania, czyszczenia, dezynfekcji, nawilżania i przechowywania soczewek. Nie ma zatem konieczności nabywania żadnych dodatkowych środków, co również przekłada się na dużą oszczędność. Zero Seven nadaje się do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, bez względu na to czy są wykonane z materiału hydrożelowego czy silikonowo-hydrożelowego. Wyróżnia go silne działanie dezynfekujące oraz oczyszczające oraz podwójny system nawilżający HPMC +D-sorbitol. Soczewki będą zatem nie tylko oczyszczone z wszelkich zabrudzeń, lecz także dobrze nawilżone, dzięki czemu ich noszenie stanie się dużo wygodniejsze. Ponadto płyn Zero Seven Refreshing nie wymaga mechanicznego czyszczenia soczewek, a to wszystko za sprawą systemu NO RUB. Szczegóły na temat używania płynu oraz zalecenia producenta znajdują się w instrukcji dołączonej do opakowania, z którą należy się dokładnie zapoznać

Warianty płynów do soczewek Zero Seven

Marka Zero Seven składa się z jednego produktu - wielofunkcyjnego płynu Zero Seven Refreshing. W zależności od potrzeb można wybrać 1 z 3 dostępnych pojemności - 120 ml, 360 ml lub 500 ml. Mała buteleczka jest poręczna i sprawdzi się np. w podróży, natomiast większe będą odpowiednie do codziennego użytku w warunkach domowych. Każdy z wariantów sprzedawany jest w komplecie z pojemniczkiem do przechowywania soczewek.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą