Filtruj według

Cena
16 32
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Zeiss/Wöhlk

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że soczewek nie wolno czyścić zwykłą wodą z kranu, są niezbędne wszystkim użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest Zeiss/Wöhlk.

Zeiss to niemiecka firma, która zajmuje się przemysłem optycznym i optoelektronicznym. Produkuje mikroskopy, technologię pomiarową, medyczną, soczewki okularowe, obiektywy do aparatów fotograficznych, lornetki, a także soczewki kontaktowe i preparaty do ich pielęgnacji. Płyny Zeiss/Wöhlk mają starannie dobrany skład, dzięki czemu wykazują wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni soczewek, gwarantując przy tym bezpieczeństwo naszych oczu.

Zalety płynów do soczewek Zeiss/Wöhlk

Płyny do soczewek Zeiss/Wöhlk to produkty najwyższej jakości, podobnie jak soczewki kontaktowe tej marki. Nadają się nie tylko do soczewek kontaktowych tego producenta, ale do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, niezależnie od tego, czy zostały wykonane z materiału hydrożelowego czy silikonowo-hydrożelowego. Preparaty wyróżniają się skutecznym usuwaniem zabrudzeń z powierzchni soczewek oraz dokładną dezynfekcją, eliminując drobnosutroje i zapobiegając tym samym podrażnieniom i infekcjom oczu.

Warianty płynów do soczewek Zeiss/Wöhlk

Marka oferuje 2 rodzaje płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Przed użyciem każdego z nich należy dokładnie przeczytać informację dotyczącą sposobu użycia, która dołączona jest do opakowania.

All in One Advance - wielofunkcyjny płyn do kompleksowej pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych o bardzo dobrych właściwościach nawilżających. Zawiera składnik ActiPro, który przyciąga cząsteczki wody do powierzchni soczewki, zwiększając efekt czyszczący i umożliwiając dokładne płukanie.

Wöhlk Peroxid - wielofunkcyjny płyn do czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych, którego działanie oparte jest na wodzie utlenionej. Dzięki temu jeszcze skuteczniej usuwa zanieczyszczenia i dezynfekuje soczewki. Do opakowania dołączone są tabletki neutralizujące nadtlenek wodoru oraz specjalny pojemniczek do przechowywania (tylko takiego można używać z płynem Peroxid).

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą