Krople i akcesoria – Eyeye

Krople do oczu to specjalne preparaty stosowane bezpośrednio na powierzchnię oka w różnych sytuacjach (np. zespół suchego oka, zapalenie spojówek, alergia). Nawilżające krople do oczu bez recepty wykorzystywane są często przez użytkowników soczewek kontaktowych oraz inne osoby skarżące się na zmęczone i zaczerwienione oczy (np. od pracy przy komputerze). W naszym sklepie dostępne są nawilżające krople do oczu różnych marek, a jedną z nich jest Eyeye.

Eyeye to marka należącą do holenderskiej firmy Barnaux - producenta soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych oraz kropli do oczu. W rodzinie Eyeye znajduje się 1 rodzaj kropli do oczu o nazwie Eyeye Hydraclair, ale w 2 wersjach (jako krople w buteleczce wielokrotnego użytku lub jednorazowe ampułki).

Zalety kropli do oczu Eyeye

Dlaczego odczuwamy dyskomfort narządu wzroku? Powody mogą być różne. Często jest to długotrwałe noszenie soczewek kontaktowych, wielogodzinne korzystanie z ekranów, a także niesprzyjające warunki otoczenia (przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, ogrzewanych lub zadymionych). We wszystkich tych sytuacjach mogą nam pomóc krople do oczu Eyeye o znakomitych właściwościach nawilżających i regenerujących tkanki oka.  Dzięki nim oczy się nie przesuszają, a wszelkie podrażnienia zostają złagodzone.

Warianty kropli do oczu Eyeye

Krople marki Eyeye znane są pod nazwą Eyeye Hydraclair. Powstały z myślą o osobach zmagających się z problemem suchych i zmęczonych oczu. Zapewniają długotrwałe nawilżenie, pozwalające cieszyć się komfortem. Ich atutem jest zawartość prowitaminy B5, która odżywia nasze oczy i wpływa na zdolność rogówki do samoregeneracji. Krople do oczu Eyeye Hydraclair dostępne są w tradycyjnej buteleczce 15 ml lub w jednorazowych ampułkach 20 x 0,35 ml. Ta druga opcja polecana jest szczególnie alergikom ze względu na brak konserwantów.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą