Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Cena
16 17
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek EyeSee

Płyny do soczewek służą do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek zwykłą wodą, są niezbędne użytkownikom szkieł wielokrotnego użytku. Dobrej jakości preparaty pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia soczewek kontaktowych. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest Eye See.

Eye See to jednocześnie nazwa marki i producenta płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych oraz kropli do oczu, która istnieje na rynku od 2002 r. W rodzinie Eye See znajdują się aż 3 rodzaje płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych, które nieco różnią się między sobą właściwościami. Jednak wszystkie z nich łączy wspólny mianownik - skuteczność w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni soczewek połączona ze świetnymi właściwościami nawilżającymi. Każdy z tych produktów jest też płynem wielofunkcyjnym, a więc zapewniającym kompleksową pielęgnację soczewek, bez konieczności nabywania dodatkowych preparatów.

Zalety płynów do soczewek Eye See

Płyny do soczewek Eye See to preparaty najwyższej jakości dostępne w przystępnej cenie. Nadają się do codziennej pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku (zarówno szkieł hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych). Wszystkie z nich są wielofunkcyjne, a więc nie ma konieczności nabywania żadnych dodatkowych środków. Płyny Eye See znakomicie oczyszczają ich powierzchnię z zabrudzeń oraz bakterii, pozwalając na higieniczne i bezpieczne noszenie soczewek kontaktowych. Oprócz tego mają doskonałe właściwości nawilżające, które sprawiają, że użytkowanie soczewek będzie wygodniejsze.

Warianty płynów do soczewek Eye See

Marka Eye See oferuje aż 3 rodzaje płynów do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Przed użyciem każdego z nich należy przeczytać informację dołączoną do opakowania.

Eye See All-In-One Solution - wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Służy do płukania, czyszczenia, dezynfekowania, nawilżania i przechowywania szkieł. Dostępny w dużym i małym opakowaniu.

Eye See All-In-One Solution z hialuronianem - wielofunkcyjny płyn do codziennej pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych, którego skład został wzbogacony w hialuronian sodu - składnik naturalnych łez, który zapewnia lepsze nawilżenie. Dostępny w dużym i małym opakowaniu.

Eye See Aqua Balance MonoSept - wielofunkcyjny płyn do czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych, który ze względu na łagodny skład polecany jest alergikom oraz osobom o wrażliwych oczach. Zawarte w nim alantoina i hialuronian pomagają utrzymać nawilżenie na wysokim poziomie.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych