Krople i akcesoria – Avizor

Krople do oczu są preparatami stosowanymi w różnych sytuacjach, często przy dolegliwościach, takich jak zespół suchego oka, zapalenie spojówek czy alergie. Nawilżające krople do oczu bez recepty wykorzystywane są przez użytkowników soczewek kontaktowych oraz wszystkie osoby skarżące się na zmęczone i zaczerwienione oczy (np. od pracy przy komputerze). W naszym sklepie dostępne są nawilżające krople do oczu różnych marek, a jedną z nich jest Avizor.

Avizor to hiszpańska firma, która produkuje płyny do soczewek kontaktowych (m.in. All Clean soft, Alvera i Unica), a także krople nawilżające Avizor lacrifresh. Produkty tej marki cieszą się uznaniem na całym świecie, również wśród klientów naszego sklepu internetowego.

Zalety kropli do oczu Avizor

Powody odczuwania dyskomfortu narządu wzroku bywają różne. Najczęściej jest to długotrwałe noszenie soczewek kontaktowych, wielogodzinne korzystanie z komputera lub smartfona, a także niesprzyjające warunki otoczenia (przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, ogrzewanych czy zadymionych). We wszystkich tych sytuacjach mogą nam pomóc krople do oczu Avizor, które wyróżniają się bardzo dobrymi właściwościami nawilżającymi. Ich stosowanie zapewni nam ulgę i pozwoli zapomnieć o piekących i zaczerwienionych oczach.

Warianty kropli do oczu Avizor

Krople Avizor dostępne są obecnie w 2 wariantach. Pierwszy z nich to Avizor lacrifresh moisture - nawilżające krople do oczu z dodatkiem hialuronianu sodu o stężeniu 0,1%. Skutecznie eliminują uczucie suchości oczu i pozwalają cieszyć się komfortem przed długi czas. Drugi preparat to Avizor lacrifresh cleaning - krople służące do oczyszczania powierzchni soczewek kontaktowych, bez konieczności ich zdejmowania. Oprócz tego świetnie nawilżają, przyczyniając się do odczuwania większej wygody podczas noszenia szkieł kontaktowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą