Krople i akcesoria – Horien

Krople do oczu to specjalne preparaty stosowane bezpośrednio na powierzchnię oka w różnych dolegliwościach (np. zapalenie spojówek, alergia, zespół suchego oka). Nawilżające krople do oczu bez recepty wykorzystywane są często przez użytkowników soczewek kontaktowych oraz inne osoby, którym doskwiera zmęczenie i zaczerwienienie oczu np. od pracy przy komputerze. W naszym sklepie dostępne są nawilżające krople do oczu różnych marek, a jedną z nich jest Horien.

Horien to marka i jednocześnie nazwa firmy, produkującej soczewki kontaktowe, płyny do ich czyszczenia, a także krople do oczu. Producent ten pochodzi z Azji, ale już od lat przełamuje stereotypy związane z niską jakością produktów pochodzących z tej części świata. Pomimo niskiej ceny krople Horien tak samo jak inne produkty tej firmy spełniają wszystkie europejskie wymagania, a więc są w 100% bezpieczne i skuteczne.

Zalety kropli do oczu Horien

Dlaczego odczuwamy dyskomfort narządu wzroku? Powody mogą być różne. Często jest to długotrwałe noszenie soczewek kontaktowych, wielogodzinne korzystanie z ekranów, a także niesprzyjające warunki otoczenia (przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, ogrzewanych lub zadymionych). Dla suchych, zmęczonych i podrażnionych oczu dobrym rozwiązaniem będą krople do oczu Horien. Zapobiegają przesuszeniu oczu, likwidują zaczerwienienia i przynoszą szybką ulgę. Z pewnością docenią je użytkownicy soczewek i nie tylko.

Warianty kropli do oczu Horien

Dostępny jest jeden rodzaj kropli do oczu marki Horien. Preparat o nazwie Horien Aqua Comfort to produkt wysokiej jakości, a do tego w przystępnej cenie. Można go nabyć w buteleczce o pojemności 15 ml, wyposażonej w praktyczny aplikator, który ułatwia zaaplikowanie odpowiedniej ilości. Krople Horien Aqua Comfort nadają się do użycia przez miesiąc od otwarcia.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą