Filtruj według

Cena
16 32
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Zeiss/Wöhlk

Szkła kontaktowe wielokrotnego użytku, które noszone są w trybie dziennym, wymagają stosowania specjalnych produktów do pielęgnacji, które pozwalają na zachowanie higieny i bezpieczeństwa naszych oczu. Na rynku dostępnych jest wiele płynów do czyszczenia soczewek kontaktowych. Istnieją preparaty wielofunkcyjne, oksydacyjne, jednostopniowe i dwustopniowe. Płyny do soczewek oferuje m.in. Zeiss/Wöhlk.

Zeiss to firma pochodząca z Niemiec, która zajmuje się szeroko pojętym przemysłem optycznym i optoelektronicznym. Produkuje m.in. mikroskopy, soczewki okularowe, obiektywy do aparatów fotograficznych, lornetki, a także soczewki kontaktowe i preparaty do ich pielęgnacji. Płyny Zeiss/Wöhlk wykazują dużą skuteczność w usuwaniu zabrudzeń z powierzchni soczewek, gwarantując przy tym maksymalną higienę podczas ich noszenia.

O płynach do soczewek Zeiss/Wöhlk

Płyny do soczewek Zeiss/Wöhlk nadają się nie tylko do pielęgnacji szkieł wielokrotnego użytku tego samego producenta, lecz także do innych miękkich soczewek kontaktowych (zarówno tych z materiału hydrożelowego, jak i silikonowo-hydrożelowego). Płyny oferowane przez Zeiss/Wöhlk skutecznie oczyszczają powierzchnię soczewek z osadów i drobnoustrojów, dzięki czemu ich noszenie staje się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe.

Rodzaje płynów do soczewek Zeiss/Wöhlk

W naszym sklepie dostępne są 2 rodzaje płynów do soczewek Zeiss/Wöhlk. Pierwszy z nich -  All in One Advance to klasyczny wielofunkcyjny płyn do miękkich soczewek kontaktowych. Zapewnia kompleksową pielęgnację, a więc nie ma konieczności wydawania pieniędzy na żadne dodatkowe środki. Składnik ActiPro ma zdolność przyciągania wody do powierzchni szkieł kontaktowych, umożliwiając jeszcze skuteczniejsze czyszczenie i płukanie. Oprócz tego płyn All in One Advance wyróżnia się bardzo dobrymi właściwościami nawilżającymi, wpływającymi na większą wygodę noszenia szkieł. Drugim płynem tego producenta jest Wöhlk Peroxid - preparat oksydacyjny do miękkich soczewek kontaktowych. Jego składnikiem jest nadtlenek wodoru, który pomaga usunąć wszelkie zabrudzenia i dokładnie zdezynfekować soczewki. Po wyczyszczeniu szkieł preparat należy zneutralizować, wykorzystując do tego akcesoria dołączone do opakowania - specjalny pojemniczek i tabletki - szczegóły dostępne są w instrukcji.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą