Filtruj według

Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
84 271
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej

CooperVision to trzecia największa firma w dziedzinie kontaktologii w Europie i Ameryce Północnej. Jest największym producentem soczewek kontaktowych torycznych.

Soczewki kontaktowe MyDay

CooperVision posiada bogatą ofertę produktów przeznaczonych nie tylko dla jednej grupy pacjentów. Firma wprowadziła na rynek kilka rodzin soczewek kontaktowych, m.in. Proclear, Biofinity, Frequency, clariti oraz MyDay. W produkowanych szkłach wykorzystuje tylko najnowsze technologie. Przestarzałe produkty z wychodzącymi z użycia materiałami zastępuje nowymi – nowoczesnymi.

Charakterystyka szkieł MyDay

MyDay to rodzina jednodniowych soczewek kontaktowych przeznaczonych do korekcji krótkowzroczności lub dalekowzroczności. Są to najnowocześniejsze silikonowo-hydrożelowe jednodniowe szkła produkowane przez CooperVision. Charakteryzują się wysoką tlenoprzepuszczalnością oraz uwodnieniem. Spośród wszystkich soczewek kontaktowych producenta są najbardziej miękkie – niemalże nie czuć ich na oku. Wykorzystanie najnowszych technologii pozwoliło na stworzenie szkieł nowoczesnych, komfortowych, a także bezpiecznych dla oka.

Zalety soczewek MyDay

Soczewki MyDay wykorzystują najnowsze rozwiązania w dziedzinie kontaktologii. Opatentowana technologia Smart Silicone efektywnie zaopatruje rogówkę w tlen, jednocześnie utrzymując naturalną zwilżalność i optymalną zawartość wody. Dzięki temu MyDay wyróżniają się największą miękkością spośród wszystkich soczewek jednodniowych CooperVision. Pacjenci używający tych szkieł często utrzymują, że w ciągu dnia zdarza im się zapomnieć, iż mają na oku soczewkę. Jako że tego wymaga nasz dzisiejszy tryb życia, szkła MyDay zostały zaopatrzone w filtr UV. Nie należy zapominać o tym, że słońce jest niebezpieczne dla naszych oczu nie tylko latem.

Dla kogo?

Soczewki kontaktowe MyDay przeznaczone są dla krótkowidzów i dalekowidzów. Ze względu na niebywały komfort, który zapewniają swoim użytkownikom, nadają się niemalże dla wszystkich. Zapewniają nawilżenie i wysoką tlenoprzepuszczalność jednocześnie, co sprawia, że pozwalają oczom oddychać i pozostawiają je w dobrym stanie cały dzień. Są bardzo dobrym rozwiązaniem dla alergików, gdyż nie powodują podrażnień oraz nie wymagają użycia płynów pielęgnacyjnych. Ze względu na swoją jednorazowość szkła kontaktowe MyDay posłużą także osobom, które na co dzień noszą okulary. Okazjonalnie, podczas podróży, urlopu, wyjścia na siłownię czy na wesele, posłużą nam przez cały dzień.

Wybór soczewek kontaktowych MyDay

MyDay – soczewki jednodniowe silikonowo-hydrożelowe korygujące krótko- i dalekowzroczność. Posiadają filtr UV, a przy ich produkcji wykorzystano unikalną technologię Smart Silicone, zapewniającą niezwykłą miękkość i komfort użytkowania.

Soczewki MyDay

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą