Filtruj według

Cena
9 36
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek Horien

Płyny do soczewek to specjalne preparaty służące do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych wielokrotnego użytku. Z racji tego, że nie wolno czyścić soczewek wodą, są nam niezbędne. Tylko profesjonalne płyny pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia szkieł kontaktowych na najwyższym poziomie. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest Horien.

Horien to azjatycki producent soczewek kontaktowych i płynów pielęgnacyjnych. Produkty tej firmy na tle konkurencji wyróżnia niska cena produktów. Jednak nie trzeba mieć obaw co do ich jakości, ponieważ są zgodne z wszystkimi wymogami europejskimi. Marka zdobyła uznanie wśród użytkowników soczewek kontaktowych, którzy cenią sobie ekonomiczne rozwiązania.

Zalety płynów do soczewek Horien

Marka Horien posiada w swojej ofercie wielofunkcyjne płyny do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Oznacza to, że za ich pomocą można soczewki można wypłukać, oczyścić z zabrudzeń i osadów, zdezynfekować oraz przechowywać. Podobnie jak w przypadku soczewek kontaktowych Horien, płyny tej marki charakteryzuje dużo niższa cena przy zachowaniu dobrej jakości i wszelkich norm. Nadają się nie tylko do czyszczenia soczewek miesięcznych Horien, lecz także wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i tych z dodatkiem silikonu. Płyny do soczewek Horien oprócz skutecznego czyszczenia zapewniają też soczewkom odpowiednie nawilżenie, dzięki czemu ich noszenie stanie się bardziej komfortowe.

Warianty płynów do soczewek Horien

Płyny do soczewek marki Horien dostępne są w 2 wariantach - Horien Best Balance oraz Horien Multi-Purpose Solution. Zarówno pierwszy, jak i drugi preparat to płyny wielofunkcyjne do czyszczenia i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych, które gwarantują najwyższy poziom higieny oraz optymalne nawilżenie. W zależności od potrzeb można je nabyć w różnych pojemnościach. Mała buteleczka sprawdzi się szczególnie w podróży, natomiast większe są bardziej ekonomiczne i będą idealne do czyszczenia soczewek w warunkach domowych.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą