Krople i akcesoria – Hyal Drop

Krople do oczu to specjalne preparaty stosowane bezpośrednio na powierzchnię oka w różnych dolegliwościach (np. zapalenie spojówek, alergia, zespół suchego oka). Nawilżające krople do oczu bez recepty wykorzystywane są często przez użytkowników soczewek kontaktowych oraz inne osoby, którym doskwiera zmęczenie i zaczerwienienie oczu np. od pracy przy komputerze. W naszym sklepie dostępne są nawilżające krople do oczu różnych marek, a jedną z nich jest Hyal-Drop.

Hyal-Drop to marka należącą do firmy Bausch&Lomb - doskonale znanej z produkcji soczewek kontaktowych (SofLens, PureVision, Biotrue i Ultra) oraz płynów do ich czyszczenia (m.in. ReNu). Bogata oferta tego producenta obejmuje także krople oczu, właśnie m.in. marki Hyal-Drop.

Zalety kropli do oczu Hyal-Drop

Dlaczego odczuwamy dyskomfort narządu wzroku? Powody mogą być różne. Często jest to długotrwałe noszenie soczewek kontaktowych, wielogodzinne korzystanie z ekranów, a także niesprzyjające warunki otoczenia (przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, ogrzewanych lub zadymionych). Suchym, zmęczonym, podrażnionym lub nadmiernie łzawiącym oczom mogą pomóc krople do oczu Hyal-Drop. Mają one doskonałe właściwości nawilżające, odświeżające i łagodzące. Ich używanie sprawia, że nasze oczy odczują natychmiastową ulgę.

Warianty kropli do oczu Hyal-Drop

Dostępny jest jeden rodzaj kropli do oczu marki Hyal-Drop. Preparat o nazwie Hyal-Drop Multi to produkt wysokiej jakości, chętnie wybierany przez naszych klientów. Dostępny jest w buteleczce 10 ml, która wyposażona została w specjalny mechanizm z pompką, a wygodny aplikator dawkuje po 1 kropli. Takie rozwiązanie sprawia, że krople są zabezpieczone przed bakteriami, dzięki czemu nie było konieczności stosowania jakichkolwiek konserwantów. Krople Hyal-Drop Multi nadają się do użycia aż przez pół roku od otwarcia.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą