Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
20 144
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Soczewki Soflens

Firma Bausch&Lomb jest producentem soczewek kontaktowych i produktów do ich pielęgnacji, soczewek wewnątrzgałkowych oraz wysokospecjalistycznych narzędzi do chirurgii oka.

 Więcej

Soczewki kontaktowe SofLens

Jej głównym celem oraz założeniem jest poprawa widzenia u ludzi w każdym wieku. Jednym z najlepiej rozwijających się działów Bausch&Lomb jest dział kontaktologiczny. Firma wprowadziła na rynek trzy rodziny soczewek kontaktowych: PureVision, SofLens oraz Biotrue. Każda marka dedykowana jest innej grupie docelowej, dlatego można powiedzieć, że niemalże każdy pacjent znajdzie coś dla siebie.

Charakterystyka szkieł

To ekonomiczne soczewki hydrożelowe korygujące krótko- i dalekowzroczność, a także astygmatyzm. Są wysoko uwodnione oraz miękkie, w zależności od produktu posiadają do wyboru kilka krzywizn bazowych. Soczewki Soflens przeznaczone są użytku w trybie dziennym, co oznacza, że absolutnie nie możemy w nich zasypiać. Ich cechą szczególną jest to, że są jednymi z najcieńszych szkieł na świecie, dzięki czemu wykazują wysoką tlenotransmisyjność. To również sprawia, iż soczewek niemal nie czujemy na oku. Kolejnym ważnym atrybutem tej linii produktów jest ich odporność na przyleganie osadów białkowych. To zaś sprawia, że soczewki będą nam służyć przez cały okres noszenia.

Zalety soczewek

Największą zaletą soczewek jest przede wszystkim stosunek ceny do jakości. SofLens to ekonomiczne szkła, a jednak obdarzone wyjątkowymi właściwościami, charakteryzujące się szczególnym komfortem noszenia. To jedne z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych soczewek na całym świecie. To, że są najtańszą linią kontaktologiczną firmy Bausch&Lomb nie oznacza, że są złe jakościowo. Ponadto oferują pacjentom duży wybór: są dostępne w wersji miesięcznej, jednodniowej, torycznej, sferycznej oraz wysoko i nisko uwodnionej. To soczewki, które powstały w odpowiedzi na potrzeby klientów. Są bardzo łatwe w użytkowaniu (blistry w jednodniowych soczewkach są wyposażone w specjalny uchwyt ułatwiający otwieranie soczewek).

Dla kogo?

Soczewki umożliwiają doskonałe widzenie wszystkim pacjentom zmagającym się z krótko- i dalekowzrocznością oraz astygmatyzmem. Jednodniowe szkła sprawdzą się wśród osób, które na co dzień noszą okulary i po soczewki sięgają jedynie okazjonalnie. To również znakomita opcja na wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną: wypad na narty, siłownię czy kort tenisowy. Szkła miesięczne przeznaczone są dla osób, które dbają o higienę, a także przestrzegają zasad użytkowania soczewek. Wymagają zdejmowania na noc oraz użycia płynów pielęgnacyjnych. SofLens to szkła na każdą kieszeń, ponadto można je doskonale dopasować do niemalże wszystkich pacjentów.

Wybór soczewek kontaktowych SofLens

Soflens59® - miesięczne hydrożelowe soczewki kontaktowe o wysokim uwodnieniu. Odporne na przyleganie osadów białkowych.

SOFLENS 38® - miesięczne hydrożelowe soczewki kontaktowe o niskim uwodnieniu, lecz wysokiej tlenotransmisyjności wynikającej z cienkiej konstrukcji.

Soflens® Daily Disposable – jednodniowe hydrożelowe soczewki kontaktowe pozwalające na lepsze widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia.

Soflens® 66 Toric – miesięczne hydrożelowe soczewki korygujące astygmatyzm. Cechują się wysokim uwodnieniem, a także stabilnością rotacji. Dostępne również dla pacjentów z większym astygmatyzmem.

Soflens Daily Disposable for Astigmatism – jednodniowe hydrożelowe soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm. Wysoko uwodnione i wygodne w użyciu.  

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych