Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
40 144
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Firma Bausch&Lomb jest producentem soczewek kontaktowych i produktów do ich pielęgnacji, soczewek wewnątrzgałkowych oraz wysokospecjalistycznych narzędzi do chirurgii oka.

Soczewki kontaktowe SofLens

Głównym celem oraz założeniem Bausch&Lomb jest poprawa widzenia u ludzi w każdym wieku. Jednym z najlepiej rozwijających się działów firmy jest dział kontaktologiczny. Firma wprowadziła na rynek trzy rodziny soczewek kontaktowych: PureVision, SofLens oraz Biotrue. Każda marka dedykowana jest innej grupie docelowej, dlatego można powiedzieć, że niemalże każdy pacjent znajdzie coś dla siebie.

Charakterystyka szkieł SofLens

SofLens to ekonomiczne soczewki hydrożelowe korygujące krótkowzroczność i dalekowzroczność, a także astygmatyzm. Szkła są wysoko uwodnione oraz miękkie, w zależności od produktu posiadają do wyboru kilka krzywizn bazowych. Soczewki Soflens przeznaczone są użytku w trybie dziennym, co oznacza, że absolutnie nie możemy w nich zasypiać. Ich cechą szczególną jest to, że są jednymi z najcieńszych szkieł na świecie, dzięki czemu wykazują wysoką tlenotransmisyjność. To również sprawia, iż soczewek niemal nie czujemy na oku. Kolejnym ważnym atrybutem soczewek kontaktowych SofLens jest ich odporność na przyleganie osadów białkowych. To zaś sprawia, że soczewki będą nam służyć przez cały okres noszenia.

Zalety soczewek SofLens

Największą zaletą soczewek SofLens jest przede wszystkim stosunek ceny do jakości. SofLens to ekonomiczne szkła, a jednak obdarzone wyjątkowymi właściwościami, charakteryzujące się szczególnym komfortem noszenia. To jedne z najpopularniejszych i najchętniej kupowanych soczewek kontaktowych na całym świecie. To, że są najtańszą linią kontaktologiczną firmy Bausch&Lomb nie oznacza, że są złe jakościowo. Ponadto oferują pacjentom duży wybór: są dostępne w wersji miesięcznej, jednodniowej, torycznej, sferycznej oraz wysoko i nisko uwodnionej. To soczewki, które powstały w odpowiedzi na potrzeby klientów. Szkła kontaktowe SofLens są bardzo łatwe w użytkowaniu (blistry w jednodniowych soczewkach są wyposażone w specjalny uchwyt ułatwiający otwieranie soczewek).

Dla kogo soczewki SofLens?

Soczewki SofLens umożliwiają doskonałe widzenie wszystkim pacjentom zmagającym się z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością oraz astygmatyzmem. Jednodniowe soczewki SofLens sprawdzą się wśród osób, które na co dzień noszą okulary i po soczewki sięgają jedynie okazjonalnie. To również znakomita opcja na wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną: wypad na narty, siłownię czy kort tenisowy. Szkła miesięczne SofLens przeznaczone są dla osób, które dbają o higienę, a także przestrzegają zasad użytkowania soczewek. Wymagają zdejmowania na noc oraz używania płynów pielęgnacyjnych. SofLens to szkła na każdą kieszeń, ponadto można je doskonale dopasować do niemalże wszystkich pacjentów.

Wybór soczewek kontaktowych SofLens

SofLens 59 - miesięczne hydrożelowe soczewki kontaktowe o wysokim uwodnieniu. Odporne na przyleganie osadów białkowych.

SofLens 38 - miesięczne hydrożelowe soczewki kontaktowe o niskim uwodnieniu, lecz wysokiej tlenotransmisyjności wynikającej z cienkiej konstrukcji.

SofLens Daily Disposable – jednodniowe hydrożelowe soczewki kontaktowe pozwalające na lepsze widzenie nawet w warunkach słabego oświetlenia.

SofLens 66 Toric – miesięczne hydrożelowe soczewki korygujące astygmatyzm. Cechują się wysokim uwodnieniem, a także stabilnością rotacji. Dostępne również dla pacjentów z większym astygmatyzmem.

SofLens Daily Disposable for Astigmatism – jednodniowe hydrożelowe soczewki kontaktowe korygujące astygmatyzm. Wysoko uwodnione i wygodne w użyciu.  

Soczewki Soflens

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą