Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij

§ 1. Newsletter - zasady promocji

Klient za zapisanie się do newslettera otrzyma na pierwsze zamówienie rabat w wysokości 10 zł przy zakupach za minimum 100 zł. Rabat ten zostanie wysłany na adres email wskazany podczas zapisania się. Rabat wykorzystany zostać może tylko jeden raz w ciągu miesiąca od daty zapisania się do newslettera.
Dane wprowadzone w trakcie zapisywania się do newslettera zostaną wykorzystane przez sklep soczewki365.pl tylko do wysyłania informacji o promocjach

§ 2. Warunki skorzystania z promocji "Darmowa dostawa"

Aby skorzystać z promocji wystarczy w trakcie jej trwania złożyć zamówienie w sklepie soczewki365.pl za minimum 50 zł. Darmowa dostawa dotyczy przesyłek krajowych wysłanych Pocztą Polską lub Odbioru w punkcie po przedpłacie

§ 3. Warunki skorzystania z promocji "Black Friday 2019"

Do każdego opakowania dowolnych soczewek kontaktowych zakupionych w sklepie soczewki365.pl Klient otrzymuje gratis w postaci wielofunkcyjnego płynu do pielęgnacji soczewek evO2lution soft 100 ml. Promocja obowiązuje w dniu 29.11.2019.

§ 4. Warunki skorzystania z promocji walentynkowej

Aby skorzystać z promocji, należy kupić 2 takie same produkty marek evO2lution lub evO2fit dostępne w sklepie soczewki365.pl. W ramach promocji Klient otrzymuje rabat 50% na drugą sztukę. Promocja obowiązuje w dniach 14-16.02.2020.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych