Krople i akcesoria – Przyssawki do soczewek

Zakładanie i zdejmowanie soczewek kontaktowych przysparza często wiele trudności początkującym użytkownikom tej metody korekcji wzroku. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że istnieją specjalne przyssawki, które ułatwiają te czynności.

W sklepie internetowym soczewki365.pl oprócz szkieł kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych i kropli do oczu znajdziemy również szereg praktycznych akcesoriów do soczewek. Oprócz pojemników na soczewki są to m.in. specjalne przyssawki do aplikacji szkieł kontaktowych. Taki gadżet znacznie ułatwia zakładanie i zdejmowanie soczewek. Korzystają z niego nie tylko początkujący użytkownicy soczewek, ale też ci bardziej doświadczeni. Zapewniamy, że są to produkty pochodzące od sprawdzonych producentów, wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów najwyższej jakości.

Jak używać przyssawki do soczewek?

Przyssawka do soczewek jest bardzo prosta w użyciu. Trzymając za trzonek, należy za pomocą końcówki w kształcie niewielkiego dysku po prostu przyssać soczewkę i umieścić ją na oku. Zdejmowanie szkieł kontaktowych za pomocą przyssawki również nie jest czynnością skomplikowaną. Pamiętajmy tylko, aby podczas aplikacji przyssawka była zdezynfekowana. Miejmy również na uwadze, że do soczewek miękkich i twardych przeznaczone są różne rodzaje przyssawek. Zarówno jeden, jak i drugi typ można nabyć w sklepie internetowym soczewki365.pl.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą