Krople i akcesoria – Bausch&Lomb

Krople do oczu są niezastąpione przy wielu dolegliwościach, takich jak alergia, zespół suchego oka czy zapalenie spojówek. Poza kroplami leczniczymi większość dostępna jest bez recepty. Są to głównie krople nawilżające, których używa się, aby zminimalizować pieczenie i zaczerwienienie oczu. Warto mieć je zawsze pod ręką, szczególnie gdy nosimy soczewki kontaktowe i zdarza nam się odczuwać w związku z tym dyskomfort. Jednym z producentów kropli do oczu jest Bausch&Lomb.

Bausch&Lomb to duży koncern kontaktologiczny, którego produkty są powszechnie używane przez użytkowników soczewek na całym świecie. Firma znana jest przede wszystkim z produkcji szkieł kontaktowych (zarówno miesięcznych, jak i jednodniowych) oraz płynów do ich czyszczenia i dezynfekcji. Szeroka oferta firmy Bausch&Lomb obejmuje również nawilżające krople do oczu.

O kroplach do oczu Bausch&Lomb

Firma Bausch&Lomb wprowadziła na rynek 2 marki swoich kropli do oczu - ReNu i Hyal-Drop. W obu przypadkach są to wysokiej jakości preparaty, które mogą stosować użytkownicy soczewek kontaktowych. Dzięki nim użytkowanie soczewek staje się wygodniejsze, nawet kiedy nosimy je do późnych godzin. Jest to możliwe dzięki optymalnie dobranym składowi i doskonałym właściwościom nawilżającym. Regularne używanie kropli Bausch&Lomb pozwoli zapomnieć o nieprzyjemnym uczuciu piasku pod powiekami oraz podrażnionych i czerwonych oczach - nawet gdy spędzamy dużo czasu przy komputerze lub przebywamy w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach.

Rodzaje kropli do oczu Bausch&Lomb

W naszym sklepie internetowym dostępne są obecnie następujące warianty kropli do oczu firmy Bausch&Lomb:

ReNu MultiPlus Lubricating & Rewetting Drops - krople do oczu, które bardzo dobrze nawilżają, przynosząc ulgę suchym i zmęczonym oczom. Polecane użytkownikom soczewek kontaktowych, ponieważ zapewniają długotrwały komfort.

Hyal-Drop Multi - nawilżające i odświeżające krople do oczu z kwasem hialuronowym, czyli składnikiem naturalnych łez. Nie zawierają konserwantów, a ich sterylność gwarantuje specjalny mechanizm zakraplania wyposażony w pompkę.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą