Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
50 160
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Krzywizna
więcej... mniej

Jeden z największych i najpopularniejszych na świecie producentów w dziedzinie kontaktologii, Alcon, wprowadził na rynek trzy rodziny soczewek kontaktowych. Air Optix, FreshLook oraz Dailies to marki znane przez każdego użytkownika szkieł.

Soczewki kontaktowe Dailies Alcon

Każda z marek soczewek Alcon dedykowana jest innemu gronu odbiorców. Ta pierwsza to soczewki miesięczne, druga – kolorowe, natomiast trzecia – jednodniowe. Soczewki z rodziny Dailies zrewolucjonizowały rynek kontaktologiczny, wprowadzając pierwszą i jedyną na świecie soczewkę kontaktową z gradientem uwodnienia. Firma Alcon bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu oraz zgłaszanych potrzebach klientów, postawiła na soczewki jednodniowe, które są przyszłością branży okulistycznej.

Charakterystyka szkieł Dailies

Soczewki Dailies są znakomitą opcją dla osób szczególnie dbających o higienę. Szkła jednodniowe nosi się w trybie dziennym i wyrzuca każdego wieczoru, po zużyciu. Oczywiście jeśli ktoś nie chce nosić soczewek codziennie, po prostu zakłada je dopiero tego dnia, w którym będą mu potrzebne. Dailies to szkła kontaktowe jednorazowego użytku, niewymagające pielęgnacji i zakupu płynów do soczewek. Zapakowane są w blistrach wypełnionych specjalnym preparatem, dzięki czemu nie ulegają wysuszeniu jeszcze przed założeniem. Dailies korygują krótko- i dalekowzroczność, a także astygmatyzm i prezbiopię. Charakteryzują się wysokim uwodnieniem i tlenoprzepuszczalnością, a także łatwością użytkowania.

Zalety soczewek Dailies

Soczewki Dailies wyróżniają się wyjątkowym uwodnieniem - Dailies Total 1 to dodatkowo pierwsza i jedyna soczewka z gradientem uwodnienia. To sprawia, że uwodnienie jej powierzchni wynosi aż 80%. Inne szkła z tej rodziny wyposażone są w system uwalniający nawilżający związek podczas mrugania. Dzięki temu komfort noszenia odczuwany jest przez cały dzień, a jakoś widzenia jest idealna. Nawilżeniu naszych oczu sprzyja również system o potrójnym działaniu – każdy z 3 środków nawilżających działa o innej porze dnia. Soczewki marki Dailies są idealnym wyborem dla nowych użytkowników – są bardzo wygodne, łatwe w obsłudze i higieniczne.

Dla kogo soczewki Dailies?

Soczewki jednodniowe Dailies to najlepsza opcja dla osób o szczególnie wrażliwych oczach lub słabym filmie łzowym. Cechują się wysokim uwodnieniem i nie podrażniają oczu. Jako że codziennie zakłada się na oczy nową, świeżą parę, szkła pozostają czyste i nieskażone bakteriami. Z tego względu są również znakomitym wariantem dla alergików. Ci zwykle niejednokrotnie zmuszeni byli zmieniać płyn do soczewek, bo to on najczęściej wywołuje reakcję alergiczną. Używając soczewek kontaktowych Dailies, nie dość, że pozbywają się ciężaru dopasowania odpowiedniego płynu, noszą czyste i niewywołujące podrażnień szkła. Ten rodzaj soczewek sprawdzi się również u osób chcących nosić soczewki okazjonalnie – kupowanie szkieł o dłuższym okresie użytkowania jest bezsensowne.

Wybór soczewek kontaktowych Dailies

Dailies TOTAL 1 – pierwsze i jedyne soczewki z gradientem uwodnienia. Wielokrotny zdobywca nagród za najlepszy produkt roku. Cechują się najwyższą tlenotransmisyjnością spośród wszystkich soczewek jednodniowych.

Dailies AquaComfort Plus – soczewki jednodniowe sferyczne z zastosowaniem rewolucyjnego systemu nawilżania o potrójnym działaniu. Gwarantują stabilność filmu łzowego.

Dailies AquaComfort Plus™ Toric - soczewki jednodniowe toryczne wyposażone w system nawilżania aktywowanego mruganiem. Udoskonalona stabilność soczewki.

Dailies AquaComfort Plus Multifocal – soczewki jednodniowe progresywne (korygujące starczowzroczność). Gwarantują płynne widzenie przy zmianach odległości patrzenia – z bliskich do dalekich i odwrotnie.

Soczewki Dailies

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą