Filtruj według

Cena
15 35
Producent
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pojemność
więcej... mniej

Płyny do soczewek All Clean

Płyny do soczewek to specjalne preparaty służące do codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych. Z racji tego, że nie wolno ich czyścić wodą z kranu, są niezbędne użytkownikom soczewek wielokrotnego użytku. Tylko profesjonalne płyny pozwalają utrzymać higienę i bezpieczeństwo noszenia szkieł kontaktowych na najwyższym poziomie. Jedną z marek oferujących płyny do soczewek jest All Clean.

All Clean jest marką należącą do firmy Avizor - hiszpańskiego producenta płynów do pielęgnacji soczewek, takich jak Alvera, Unica i właśnie All Clean, a także nawilżających kropli do oczu Avizor lacrifresh. Produkty firmy Avizor cechuje najwyższa jakość, a do tego przystępne ceny. Płyn do soczewek All Clean jest tego najlepszym przykładem. Preparat posiada bardzo dobry skład, który jednocześnie zapewnia kompleksową pielęgnację soczewek kontaktowych oraz bezpieczeństwo oczu i komfort noszenia szkieł kontaktowych.

Zalety płynów do soczewek All Clean

Podobnie jak w przypadku innych produktów firmy Avizor, płyn All Clean soft charakteryzuje najlepszy stosunek ceny do jakości. Docenią go zatem osoby, które oczekują dobrego produktu, ale nie chcą wydawać na niego dużo pieniędzy. Preparat ten jest wielofunkcyjny, co oznacza, że nie ma konieczności nabywania żadnych innych środków, a cały proces pielęgnacji możemy przeprowadzić za pomocą tylko tego jednego płynu. All Clean soft przeznaczony jest do wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych - zarówno hydrożelowych, jak i silikonowo-hydrożelowych nowej generacji. Płyn skutecznie dezynfekuje soczewki i usuwa z ich powierzchni osady, ale również zapewnia bardzo dobre nawilżenie, które pozytywnie przekłada się na wygodę nawet podczas wielogodzinnego noszenia soczewek. W All Clean soft efektywność idzie w parze z bezpieczeństwem, ponieważ płyn nie podrażnia oczu.

Warianty płynów do soczewek All Clean

Płyn All Clean soft w zależności od potrzeb można nabyć w 3 pojemnościach - 100 ml, 350 ml i 500 ml. Mała buteleczka będzie idealna do zabrania w podróż, natomiast większe są bardziej ekonomiczne i będą idealne do czyszczenia soczewek w domu. Niezależnie od wybranej pojemności, w każdym opakowaniu z płynem All Clean soft znajduje się pojemniczek do przechowywania soczewek.

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą