Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Cena
45 85
Rodzaj
więcej... mniej
Moc
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej

Do grona najpopularniejszych i najważniejszych producentów w dziedzinie kontaktologii należy firma Alcon. To ona wprowadziła na rynek soczewek jedne z najchętniej kupowanych marek: Air Optix, Dailies oraz FreshLook.

Soczewki kontaktowe FreshLook

Szeroka gama produktów daje możliwość korekcji praktycznie każdej wady wzroku. Dodatkowo Alcon dba o indywidualne potrzeby pacjentów, dostosowując swoją ofertę do ich trybu życia. To dlatego w ich asortymencie znajdziemy zarówno soczewki miesięczne, jednodniowe, jak i całodobowe oraz kolorowe. Skorygujemy w nich krótko- i dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię, a także kupimy soczewki w wersji plano (moc 0 D).

Charakterystyka szkieł FreshLook

FreshLook to rodzina szkieł kontaktowych kolorowych, w których możemy okazjonalnie zmienić nasz wygląd. W ich produkcji wykorzystano najnowocześniejsze technologie tj. Lightstream Technology, technologię barwienia 3 in 1 oraz Starburst Design. Firma Alcon dzięki coraz nowocześniejszym metodom produkcji wyznacza standardy w zakresie użytkowania szkieł kontaktowych. FreshLook to nie tylko fantastyczne soczewki kosmetyczne poprawiające nasz wygląd, lecz również wysoko tlenoprzepuszczalne szkła kontaktowe. Charakteryzują się szeroką paletą kolorów, często takich, które nie występują naturalnie.

Zalety soczewek FreshLook

FreshLook to wyjątkowa rodzina szkieł kolorowych, które w zależności od potrzeby całkowicie zmieniają naturalny kolor oczu, podkreślają go lub nawet powiększają oczy. W ofercie FreshLook znajdziemy zarówno soczewki miesięczne, jak i jednodniowe, niewymagające żadnej pielęgnacji i wyrzucane wieczorem po całodniowym zużyciu. Nadają się do regularnego noszenia, ze względu na swoje unikatowe właściwości, jak i okazjonalnego. Badania wykazują, że w aż 90% przypadków udane jest pierwsze dopasowanie soczewek. Z ich zalet skorzystają osoby cierpiące na krótko- oraz dalekowzroczność, a także osoby niedotknięte wadą wzroku.

Dla kogo soczewki FreshLook?

Soczewki FreshLook przeznaczone są dla krótko- i dalekowidzów, a także osób niedotkniętych wadą wzroku, lecz pragnących zmienić swój wygląd. Mimo że są to szkła kosmetyczne, posłużą zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Mogą całkowicie zmienić naturalny kolor oczu, a także jedynie go uwypuklić, w zależności od tego, jaki rodzaj soczewek wybierzemy. FreshLook ma w swojej ofercie również szkła jednodniowe, dedykowane przede wszystkim osobom chcącym okazjonalnej zmiany wyglądu. Sprawdzą się idealnie podczas uroczystości czy imprez przebieranych jak np. Halloween. Do soczewek jednodniowych FreshLook nie trzeba dokupować specjalnych płynów pielęgnacyjnych, należy jedynie zwrócić uwagę na datę przydatności na opakowaniu.

Wybór soczewek kontaktowych Freshlook

FreshLook® ColorBlends – miesięczne hydrożelowe soczewki zmieniające kolor oczu. Zapewniają idealną jakość widzenia, a także wyrazisty, lecz naturalny kolor.

FreshLook® Colors – miesięczne soczewki zmieniające kolor zarówno jasnych, jak i ciemnych oczu.

FreshLook® Illuminate – jednodniowe hydrożelowe soczewki powiększające oczy. Niedostępne w wersji plano.

FreshLook® One Day – jednodniowe soczewki kolorowe, w produkcji których zastosowano technologię Lightstream Technology.

FreshLook® Dimensions – miesięczne hydrożelowe soczewki kolorowe przeznaczone dla osób o jasnej tęczówce. Półprzezroczyste.

Soczewki Freshlook

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą