Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
Biofinity® 3szt. CooperVision
  • Biofinity® 3szt. CooperVision
Soczewki całodobowe

Biofinity 3 szt.

44,99 zł

(16,33 zł / 1 szt)

CooperVision

3 szt

Kupując więcej oszczędzasz:

43,99 ?
43,49 ?
42,99 ?

od 1 do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Moc
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe sferyczne Biofinity 3 szt.

Całodobowe soczewki miesięczne firmy CooperVision. Zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz nawilżenie, dając komfort noszenia przez cały dzień.

Co wyróżnia soczewki Biofinity?

Biofinity to wyjątkowe soczewki kontaktowe firmy CooperVision wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego Comfilcon A. Szkła nadają się zarówno do noszenia w trybie dziennym, jak i całodobowym. Co ważne, w przypadku tych soczewek noszenie dzień i noc nie oznacza skrócenia terminu przydatności do noszenia – w takiej sytuacji nadal wynosi on 30 dni. Dzięki temu z pewnością docenią je zwolennicy komfortowych i ekonomicznych rozwiązań. Soczewki są ultra-gładkie, co wpływa na niebywały komfort, a właściwie  niewyczuwalność podczas noszenia.

Producent zadbał o to, aby soczewki Biofinity miały najlepsze parametry, które zapewnią maksymalną wygodę. Przede wszystkim charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu, która wynosi 160 Dk/t. Jest to bardzo istotne, ponieważ “oddychające” soczewki gwarantują zachowanie zdrowych i nieprzekrwionych oczu. Zadbano też o odpowiednie uwodnienie - soczewki zawierają aż 48% wody, co nie jest częste w przypadku soczewek silikonowo-hydrożelowych. Ponadto podczas produkcji wdrożono nową technologię AQUAFORM, dzięki której soczewki są zawsze odpowiednio nawilżone, a podczas noszenia nie towarzyszy nam uczucie suchości oka lub piasku pod powiekami.

Soczewki dostępne są również w opakowaniu 6 szt.

Zalety Biofinity

  • wysoki poziom tlenoprzepuszczalności
  • optymalne uwodnienie
  • gwarancja wyraźnego widzenia
  • maksymalna wygoda
  • możliwość noszenia bez zdejmowania na noc

Dla kogo?

  • dla osób krótkowidzów i dalekowidzów
  • dla osób szukających soczewek, których nie trzeba zdejmować na noc
  • dla osób, którym zależy na wygodzie podczas noszenia soczewek

Pielęgnacja

Miesięczne szkła Biofinity możemy nosić w trybie ciągłym, który nie wymaga codziennej pielęgnacji (warto jednak raz na jakiś czas je wyczyścić w płynie do soczewek). Natomiast kiedy nosimy te soczewki w trybie dziennym, za każdym razem po zdjęciu należy przeprowadzić ich pielęgnację za pomocą specjalnych preparatów, takich jak np. evO2lution soft.

Edyta

Dobre soczewki

Polecam Biofinity, ogromny plus za to że można je nosić całą dobę

Napisz swoją opinię

Biofinity 3 szt.

Całodobowe soczewki miesięczne firmy CooperVision. Zapewniają wysoką przepuszczalność tlenu oraz nawilżenie, dając komfort noszenia przez cały dzień.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych