Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
  • Obniżka
Soczewki jednodniowe

BioTrue ONEday 30 szt.

72,99 zł
86,88 zł
Zniżka 13,89 zł

(2,21 zł / 1 szt)

Bausch&Lomb

30 szt.

Kupując więcej oszczędzasz:

71,99 ?
71,49 ?
70,99 ?

od 1 do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Moc
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe sferyczne BioTrue ONEday 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe BioTrue firmy Bausch&Lomb o bardzo wysokiej, rzadko spotykanej zawartości procentowej wody.

Co wyróżnia soczewki BioTrue?

BioTrue ONEday to wyjątkowe jednodniowe soczewki kontaktowe od firmy Bausch&Lomb, inspirowane biologią oczu. Zapewniają niebywałą wygodę i komfort użytkowania. Są to szkła sferyczne, a więc w zależności od mocy przeznaczone są do korekcji krótkowzroczności bądź nadwzroczności, zapewniając osobom z tymi wadami wzroku krystalicznie czyste widzenie.

Szkła kontaktowe BioTrue ONEday składają się aż w 78% z wody. Liczba ta nie jest przypadkowa - w takim samym stopniu uwodniona jest ludzka rogówka, dzięki czemu soczewki są biokompatybilne z oczami. Materiał hydrożelowy HyperGel doskonale absorbuje cząsteczki wody i zatrzymuje je na powierzchni szkieł. Dzięki temu soczewki nie ulegają przesuszeniu i zachowują swoje właściwości nawilżające nawet przez wiele godzin po założeniu.

Jednodniowe szkła BioTrue ONEday są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników, którzy korzystają z komputerów, uprawiają sport, używają soczewek okazjonalnie lub nie mają czasu na codzienną higienę szkieł. Każdego dnia zakłada się nową parę szkieł, wolną od wszelkich zanieczyszczeń. Dzięki temu nie zachodzi konieczność czyszczenia soczewek. Szkła zawierając również filtr UV, wspomagający ochronę naszych oczu. 

Soczewki BioTrue ONEday dostępne są także w większym opakowaniu 90 szt., które wystarcza na 1,5 miesiąca użytkowania. 

Zalety BioTrue

  • wysokie uwodnienie na poziomie aż 78%
  • gwarancja odpowiedniej ostrości obrazu
  • wielogodzinny komfort noszenia
  • wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa
  • dodatkowa ochrona przed promieniami UV 

Dla kogo?

  • dla osób, które spędzają czas aktywnie
  • dla użytkowników komputera 
  • dla osób o wrażliwych oczach 

Pielęgnacja

BioTrue ONEday to soczewki przeznaczone do jednorazowego użytku. Oznacza to, że po 1 dniu użytkowania należy je zdjąć i wyrzucić, a następnego dnia założyć nową parę. Dzięki temu nie ma konieczności codziennego czyszczenia soczewek.

Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tego produktu.

Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Napisz swoją opinię

BioTrue ONEday 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe BioTrue firmy Bausch&Lomb o bardzo wysokiej, rzadko spotykanej zawartości procentowej wody.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych