Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
  • Obniżka
Biofinity® XR 3szt CooperVision®
  • Biofinity® XR 3szt CooperVision®
Soczewki miesięczne

Biofinity XR 3 szt.

60,99 zł
68,99 zł
Zniżka 8,00 zł

(20,33 zł / 1 szt)

CooperVision

3 szt

Kupując więcej oszczędzasz:

59,99 ?
59,49 ?
58,99 ?

od 3 do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Moc
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe sferyczne Biofinity XR 3 szt.

Miesięczne soczewki kontaktowe Biofinity XR o wysokich mocach. Korygują dużą krótkowzroczność i nadwzroczność, a także zapewniają maksymalny komfort użytkowania. 

Co wyróżnia soczewki Biofinity XR?

Biofinity XR firmy CooperVision to miesięczne soczewki kontaktowe wyprodukowane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego o nazwie Comfilcon A. Szkła nadają się zarówno do noszenia w trybie dziennym, jak i całodobowym (przez 30 dni i 29 nocy). Docenią to z pewnością zwolennicy komfortowych rozwiązań. Soczewki są wyjątkowo gładkie, zapewniając ich użytkownikom niezwykły komfort oraz praktyczną niewyczuwalność.

Soczewki Biofinity XR charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami. Ich przepuszczalność tlenu wynosi 128 Dk/t, co gwarantuje zachowanie zdrowych i nieprzekrwionych oczu. Zawartość wody w tych soczewkach wynosi aż 48%, co jest rzadkością w przypadku soczewek silikonowo-hydrożelowych. Dodatkowo komfort zapewnia użyta przy ich produkcji technologia AQUAFORM. Szkła doskonale absorbują cząsteczki wody, przez co są stabilnie nawilżone przez cały dzień, a ich powierzchnia nie ulega przesuszeniu. Dzięki temu unikniemy uczucia suchości oczu lub tzw. piasku pod powiekami.

Soczewki Biofinity XR mają szeroki zakres mocy - korygują wady wzroku nawet od -20,00 D do -12,50 D oraz od +8,50 D do +15,00 D.

Zalety Biofinity XR

  • wysoki poziom przepuszczalności tlenu
  • bardzo dobry wskaźnik uwodnienia
  • gwarancja wyraźnego widzenia
  • długotrwała wygoda
  • możliwość noszenia dzień i noc

Dla kogo?

  • dla osób krótkowidzów i dalekowidzów, którzy wymagają soczewek o wysokich mocach
  • dla osób szukających soczewek  z możliwością noszenia całodobowego
  • dla osób, którym zależy na wygodzie podczas noszenia soczewek

Pielęgnacja

Miesięczne soczewki Biofinity XR możemy nosić w trybie ciągłym, który nie wymaga codziennej pielęgnacji (mimo wszystko warto raz na jakiś czas je wyczyścić). Z kolei nosząc te soczewki w trybie dziennym, musimy pamiętać o codziennym czyszczeniu np. za pomocą wielofunkcyjnego preparatu evO2lution soft

Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tego produktu.

Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Napisz swoją opinię

Biofinity XR 3 szt.

Miesięczne soczewki kontaktowe Biofinity XR o wysokich mocach. Korygują dużą krótkowzroczność i nadwzroczność, a także zapewniają maksymalny komfort użytkowania. 

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych