• Proclear Sphere 3szt. CooperVision
Soczewki miesięczne

Soczewki miesięczne Proclear 3 szt.

39,99 zł

(13,33 zł / 1 szt)

CooperVision

3 szt

od 3 do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Moc
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe miesięczne miesięczne Proclear 3 szt.

Proclear to hydrożelowe soczewki miesięczne firmy CooperVision. Stworzone, aby zapewnić wyjątkowy komfort noszenia przez cały dzień.

Co wyróżnia soczewki Proclear?

Proclear to soczewki miesięczne zaprojektowane z myślą o osobach odczuwających dyskomfort z powodu suchości oczu. Szkła posiadają bardzo wysoki współczynnik uwodnienia, który wynosi aż 62%. Dzięki temu utrzymują maksymalne nawilżenie nawet przez 12 godzin i zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort podczas noszenia. Dodatkowo odpowiednia tlenoprzepuszczalność pozytywnie wpływa na zdrowie oczu i ich wypoczęty wygląd.

Soczewki kontaktowe Proclear zostały wyprodukowane w oparciu o materiał o nazwie fosforylocholina. Technologia produkcji PC Technology™ sprawia, że materiał jest bardzo zbliżony do naturalnych komórek oka. Dzięki temu soczewki przyciągają i wiążą wodę na swojej powierzchni. Daje to nie tylko najwyższy komfort, lecz także bezpieczeństwo, ponieważ w ten sposób tworzy się bariera, która pozwala utrzymać soczewkę w czystości.

Soczewki sferyczne Proclear bardzo dobrze korygują wzrok – sprawdzą się zarówno u osób z krótkowzrocznością, jak i nadwzrocznością. Są przeznaczone do noszenia w trybie dziennym przez miesiąc. Podobnie jak inne soczewki wielorazowego użytku wymagają codziennej pielęgnacji.

Zalety Proclear

  • duża zawartość wody
  • dobra przepuszczalność tlenu
  • skuteczna korekcja wzroku
  • zdrowy wygląd oczu
  • odporność na zabrudzenia

Dla kogo?

  • dla krótkowidzów i dalekowidzów
  • dla osób, którym dokucza nieprzyjemne uczucie suchości oczu
  • dla osób wymagających wygodnych i dobrze uwodnionych soczewek

Pielęgnacja

W przypadku soczewek miesięcznych, takich jak Proclear, bardzo ważne jest przestrzeganie zasad dotyczących ich pielęgnacji. Musi być ona przeprowadzana regularnie  każdego dnia po ich zdjęciu. Soczewki należy wypłukać i wyczyścić za pomocą specjalnego płynu dezynfekującego, a następnie umieścić na noc w pojemniczku wypełnionym takim płynem. Uchroni to przed zanieczyszczeniami i drobnoustrojami, a także odpowiednio nawilży soczewki. Do codziennej pielęgnacji szczególnie polecamy płyn evO2lution soft.

U producenta Cooper Vision mogą pojawić się problemy z zapewnieniem ciągłości produkcji , może to spowodować opóźnienia w dostawach 

5 (32)

proclear

Soczewki nie podrażniają oka i dobrze się zakładają

socczewki

przerzuciłem się z soflens, polecam

Proclear

Dobre soczewki, rzeczywiście utrzymują nawilżenie na długo

Bardzo dobre soczewki kontaktowe

Jestem z nich bardzo zadowolona. Gdy zostały dopasowane w salonie optycznym, od razu poczułam że to jest to. Są delikatne i świetnie korygują wzrok.<br /> Sklep rownież bardzo polecam. Wszystko szybko i bez problemowo.

Napisz swoją opinię

Soczewki miesięczne Proclear 3 szt.

Proclear to hydrożelowe soczewki miesięczne firmy CooperVision. Stworzone, aby zapewnić wyjątkowy komfort noszenia przez cały dzień.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą