Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
 • Obniżka
Soczewki jednodniowe

Contact Day 1 Easy Wear 30 szt.

67,99 zł
72,99 zł
Zniżka 5,00 zł

(2,27 zł / 1 szt)

Zeiss

30 szt.

Kupując więcej oszczędzasz:

66,99 ?
66,49 ?
65,99 ?

od 1 do 7 dni roboczych

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Moc
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe jednodniowe Contact Day 1 Easy Wear 30 szt.

Hydrożelowe soczewki kontaktowe jednorazowego użytku. Składają się aż w 55% z wody, są idealne dla alergików oraz osób posiadających wrażliwe oczy.

Co wyróżnia soczewki Contact Day 1 Easy Wear?

Jednodniowe soczewki kontaktowe Contact Day 1 Easy Wear to produkt firmy Zeiss. Wyprodukowane są z miękkiego materiału hydrożelowego Methafilcon A o wysokiej zawartości wody na poziomie 55%. Taki parametr pozwala na zachowania stałego nawilżenia i ochronę przed wysychaniem i związanym z tym uczuciem dyskomfortu. Dlatego soczewki te są wygodne nawet kilkanaście godzin po aplikacji. Wygodę gwarantuje także konstrukcja soczewki - jest ona wyjątkowo cienka, co zapobiega występowaniu podrażnień.

Soczewki Contact Day 1 Easy Wear przeznaczone są do korekcji krótkowzroczności (moce ujemne) i nadwzroczności (moce dodatnie). Obraz cechuje się dużą ostrością i brakiem zniekształceń. Soczewki te dzięki asferycznej budowie ich przedniej części z łatwością dopasowują się do gałki ocznej. Dodatkowym atutem jest filtr UV, który hamuje znaczną część niebezpiecznego promieniowania ultrafioletowego. Szkła będą świetnym rozwiązaniem nie tylko na co dzień, ale również dla osób, które chcą nosić soczewki okazjonalnie. Soczewki te dostępne są w naszym sklepie także w opakowaniu 5 szt. co pozwala je wypróbować przed zakupem większej ilości.

Zalety Contact Day 1 Easy Wear

 • gwarancja wyraźnego widzenia
 • asferyczna budowa
 • wielogodzinny komfort
 • przystosowanie do alergików
 • jednodniowy tryb wymiany
 • pełne bezpieczeństwo
 • bezproblemowe zakładanie
 • filtr UV

Dla kogo?

 • dla osób zmagających się z krótkowzrocznością lub dalekowzrocznością
 • dla osób o wrażliwych oczach oraz cierpiących na alergię
 • dla stałych oraz okazjonalnych użytkowników soczewek kontaktowych

Pielęgnacja

Jednodniowe soczewki Contact Day 1 Easy Wear podobnie jak inne szkła jednorazowe nie wymagają pielęgnacji. Po całym dniu wyrzucamy soczewki do kosza, dzięki czemu każdego dnia możemy cieszyć się nową i czystą parą szkieł, która jest wolna od wszelkich zanieczyszczeń.

Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tego produktu.

Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Napisz swoją opinię

Contact Day 1 Easy Wear 30 szt.

Hydrożelowe soczewki kontaktowe jednorazowego użytku. Składają się aż w 55% z wody, są idealne dla alergików oraz osób posiadających wrażliwe oczy.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych