Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
  • Obniżka
Soczewki progresywne

PureVision 2 for Presbyopia 3 szt.

112,49 zł
123,73 zł
Zniżka 11,24 zł

(36,66 zł / 1 szt)

Bausch&Lomb

3 szt

Kupując więcej oszczędzasz:

111,49 ?
110,99 ?
110,49 ?

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Moc
Addycja
Ilość
na zamówienie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe multifokalne PureVision 2 for Presbyopia 3 szt.

PureVision 2 for Presbyopia to miesięczne szkła kontaktowe, korygujące starczowzroczność. Gwarantują dobrą jakość widzenia w odległościach bliskich i dalekich.

Co wyróżnia soczewki PureVision 2 for Presbyopia?

Jeżeli cierpisz na starczowzroczność i szukasz soczewek kontaktowych, które zagwarantują wyjątkowy komfort, to szkła PureVision 2 for Presbyopia będą dobrym wyborem. Są to soczewki progresywne (multifokalne) przeznaczone do korekcji prezbiopii, czyli wady wzroku związanej z pogorszeniem akomodacji, które pojawia się wraz z wiekiem (najczęściej po 40. roku życia). Wykorzystana przez firmę Bausch&Lomb technologia 3-Zone ProgressiveTM pozwala uzyskać krystalicznie czystą jakość obrazu zarówno w odległościach bliskich, jak i dalekich. Oprócz tego soczewki redukują efekt olśnienia, halo oraz aberracje.

Soczewki PureVision 2 for Presbyopia wyprodukowano z materiału silikonowo-hydrożelowego Balafilcon A o wysokiej przepuszczalności tlenu na poziomie 130 Dk/t. Stała transmisja tlenu do oczu powoduje, że wyglądają one zdrowo i nie są przekrwione. Najwyższy poziom komfortu gwarantuje technologia ComfortMoistTM, która pozwoliła uzyskać soczewkę o minimalnej grubości krawędzi. Sprawia to, że możliwość podrażnień jest ograniczona do minimum.

Soczewki miesięczne PureVision 2 for Presbyopia nadają się do noszenia w trybie dziennym lub całodobowym. Oznacza to, że możemy je nosić do 30 dni i nocy bez konieczności zdejmowania. Produkt dostępny jest również w opakowaniu 6 szt.

Zalety PureVision 2 for Presbyopia

  • skuteczna korekcja prezbiopii
  • wysoka przepuszczalność tlenu
  • cienka konstrukcja
  • maksymalna wygoda
  • możliwość noszenia dzień i noc

Dla kogo?

  • dla osób zmagających się z prezbiopią
  • dla zwolenników komfortowych rozwiązań
  • dla osób szukających soczewek najwyższej jakości

Pielęgnacja

PureVision 2 for Presbyopia to soczewki multifokalne przeznaczone do noszenia przez miesiąc. Podczas użytkowania w trybie dziennym pielęgnacja musi być przeprowadzana codziennie, natomiast w trybie całodobowym nie jest wymagana (choć zaleca się wyczyścić szkła co jakiś czas). Do pielęgnacji soczewek znakomicie sprawdzi się płyn evO2lution soft.

Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tego produktu.

Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Napisz swoją opinię

PureVision 2 for Presbyopia 3 szt.

PureVision 2 for Presbyopia to miesięczne szkła kontaktowe, korygujące starczowzroczność. Gwarantują dobrą jakość widzenia w odległościach bliskich i dalekich.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych