Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
  • Obniżka
AoSept HydraGlyde 360 ml Alcon
  • AoSept HydraGlyde 360 ml Alcon
PŁYNY DO SOCZEWEK

AOSept Plus HydraGlyde 360 ml

43,99 zł
52,99 zł
Zniżka 9,00 zł

Alcon

1 szt.

do 24 godzin

darmowa (szczegóły w regulaminie sklepu)

Ilość
w magazynie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Płyn do soczewek kontaktowych AOSept Plus HydraGlyde 360 ml

Płyn AOSept Plus HydraGlyde to nowsze wersja płynu AOSept Plus. Preparat został wzbogacony w unikatową formułę HydraGlyde Moisture Matrix.

Co wyróżnia płyn AOSept Plus HydraGlyde?

Firma Alcon unowocześniła płyn AOSept Plus w formułę nawilżającą. AoSept HydraGlyde tworzy na powierzchni soczewki ochronną warstwę, która utrzymuje optymalne nawilżenie przez cały dzień. AOSept HydraGlyde z formułą Moisture Matrix przeznaczony jest do przechowywania i czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych. Zalecany jest przede wszystkim, dla osób które posiadają wrażliwe oczy lub mają skłonność do alergii.

AOSept HydraGlyde zawiera w swoim składzie 3% wody utlenionej, która zabija groźne bakterie oraz zarazki powodujące podrażnienia i infekcje oczu. Natomiast Poloxamer 407 odpowiada za skutecznie oczyszczenie szkieł z osadów i nagromadzonych podczas całego dnia zabrudzeń. 

UWAGA!

Podczas używania płynu AoSept HydraGlyde, nie możemy używać innych pojemników na soczewki, niż ten który został dołączony przez producenta! Pojemnik wyposażony jest w specjalny dysk neutralizujący, który po 6 godzinach zmiana AoSept HydraGlyde w łagodny roztwór soli fizjologicznej.Szkła kontaktowe, przechowywane w płynie AoSept HydraGlyde, nie możemy użyć wcześniej niż po 6 godzinach. Jeżeli nie zachowamy środków ostrożności możemy narazić się na podrażnienie oczu.

Zalety AOSept Plus HydraGlyde

  • skutecznie usuwa zanieczyszczenia
  • doskonale nawilża
  • jakość gwarantowana przez Alcon
Bożena

Polecam

Dobry płyn ze specjalnym pojemniczkiem w komplecie

Kinga

Ao Sept

Widać różnicę w porównaniu ze zwykłym płynem wielofunkcyjnym

Napisz swoją opinię

AOSept Plus HydraGlyde 360 ml

Płyn AOSept Plus HydraGlyde to nowsze wersja płynu AOSept Plus. Preparat został wzbogacony w unikatową formułę HydraGlyde Moisture Matrix.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych