Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
  • Obniżka
Zestaw startowy soczewki kontaktowe EvO2lution z płynem SOFT 100 ml i pojemniczkiem antybakteryjnym
  • Zestaw startowy soczewki kontaktowe EvO2lution z płynem SOFT 100 ml i pojemniczkiem antybakteryjnym
Soczewki Evo2lution

Zestaw startowy evO2lution: 2 soczewki + płyn + pojemniczek

19,99 zł
33,99 zł
Zniżka 14,00 zł

Evo2lution

2 szt.

do 24 godzin

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Moc
Krzywizna
Ilość
w magazynie

 
 
Zadowolona 2018-08-22

Bardzo fajny zestaw

Miałam obawy co do tych soczewek, ale okazało się, że są naprawdę bardzo wygodne. Świetna sprawa z tym zestawem startowym, jeśli używacie soczewek miesięcznych warto zamówić te na próbę. Noszą się bardzo dobrze, błyskawiczna dostawa, cena jest rewelacyjna. Super!

Napisz swoją opinię

Zestaw startowy evO2lution: 2 soczewki + płyn + pojemniczek

Zestaw próbny: soczewki evo2lution monthly lenses 2 szt. evo2lution soft 100 ml pojemnik na soczewki. 

Napisz swoją opinię

Opis produktu Specyfikacja produktu

Zestaw próbny: soczewki evo2lution monthly lenses 2 szt. evo2lution soft 100 ml pojemnik na soczewki. 

Oferowane przez nas soczewki próbne to miesięczne soczewki silikonowo-hydrożelowe przeznaczone do użytku w trybie dziennym. Zapewniają oczom idealne nawilżenie oraz dostęp do tlenu, sprawiając tym samym, że widziany przez nas obraz jest krystalicznie czysty przez cały dzień. Szkła evo2lution należą do tych szczególnie komfortowych i bezpiecznych z racji wyjątkowej konstrukcji. Gładka obróbka ich powierzchni oraz unikalny profil krawędzi minimalizują współczynnik tarcia z powieką. Przyczyniają się także do niskiej adhezji bakteryjnej, a także do ochrony przed osadami tłuszczowymi oraz białkowymi. W efekcie nasze oczy nie są narażone na kontakt z drobnoustrojami oraz wynikające z niego infekcje.
Płyn evo2lution soft 100 ml to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek. Spełnia takie zadania jak dezynfekcja, czyszczenie, płukanie, nawilżanie oraz przechowywanie szkieł kontaktowych. Przeznaczony jest do codziennego użytku i w takiej pojemności wystarcza na mniej więcej miesiąc. Antybakteryjny pojemnik na soczewki zabezpiecza je przed wszelkimi zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Szkła kontaktowe musimy nocą przechowywać właśnie w tym pojemniczku wypełnionym płynem. Zestaw, który oferujemy, przeznaczony jest na miesiąc. 

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych