Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
Soczewki progresywne

Dailies Total 1 Multifocal 30 szt.

143,89 zł

30 szt.

od 3 do 7 dni roboczych

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Addycja    * Required
Moc
Krzywizna
Addycja
Ilość

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe multifokalne Dailies Total 1 Multifocal 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe Dailies Total 1 Multifocal o narastającym uwodnieniu. Innowacyjny produkt dla osób z prezbiopią od firmy Alcon.

Co wyróżnia soczewki Dailies Total 1 Multifocal?

Dailies Total 1 Multifocal to pierwsze na świecie progresywne szkła kontaktowe, które zawierają gradient uwodnienia. Oznacza, to zawartość wody zmienia się w zależności od miejsca soczewki. Na powierzchni zewnętrznej uwodnienie wynosi 80%, natomiast na wewnętrznej 33%. Dodatkowo szkła charakteryzują się wyjątkową lubrykacją, która ogranicza tarcie między soczewką a tkankami oka. Dzięki temu nie powstają podrażnienia, a oczy pozostają lśniące i pełne blasku na dłużej.

Innowacyjny, silikonowo-hydrożelowy materiał Delefilcon A, z którego wyprodukowano soczewki Dailies Total 1 Multifocal, charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością tlenu na poziomie 156 Dk/t. Jest to bardzo ważna cecha, szczególnie dla użytkowników, którzy muszą nosić soczewki przed długie godziny. Stała transmisja tlenu do rogówki podwyższa komfort użytkowania, a nasze oczy nie wyglądają na zmęczone.

Soczewki kontaktowe Dailies Total 1 Multifocal firmy Alcon nadają się do korekcji prezbiopii (tzw. starczowzroczności). Częstotliwość wymiany wynosi 1 dzień, czyli są to szkła jednorazowe. Eliminuje to konieczność pielęgnacji, a także zapewnia najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa naszych oczu.

Zalety Dailies Total 1 Multifocal

  • wysoki wskaźnik transmisji tlenu
  • optymalne nawilżenie przez cały dzień
  • uczucie komfortu podczas noszenia
  • skuteczna korekcja starczowzroczności
  • łatwe użytkowanie, niewymagające pielęgnacji

Dla kogo?

  • dla osób po 40. roku życia, które szukają wygodnych soczewek multifokalnych
  • dla początkowych lub okazjonalnych użytkowników soczewek kontaktowych
  • dla osób lubiących aktywność fizyczną

Pielęgnacja

Dailies Total 1 Multifocal to soczewki jednorazowe. Za każdym razem po zdjęciu należy je wyrzucić, a następnego dnia założyć świeżą parę. Taki tryb wymiany eliminuje konieczność codziennego czyszczenia.

Jędrula

Na prezbiopię

Dobre soczewki Polecam wszystkim

Bernadeta

Moje soczewki

Dobór soczewek wieloogniskowych niestety nie jest łatwy, sama przekonałam się o tym u okulisty. Na szczęście po kilku próbach udało się dopasować Dailies total 1 i to jest na pewno TEN produkt

Napisz swoją opinię

Dailies Total 1 Multifocal 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe Dailies Total 1 Multifocal o narastającym uwodnieniu. Innowacyjny produkt dla osób z prezbiopią od firmy Alcon.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych