SOCZEWKI KONTAKTOWE

Miru 1month 3 szt.

56,99 zł

(15,66 zł za 1 szt.)

Miru

3 sztuki

14 dni roboczych

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Krzywizna    * Required
Moc
Krzywizna
Ilość
w magazynie

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe sferyczne Miru 1month 3 szt.

Miru 1month Menicon to japońskie soczewki kontaktowe, które gwarantują krystaliczną jakość widzenia oraz wyjątkowy komfort utrzymujący się niezmiennie przez cały miesiąc.

Co wyróżnia soczewki Miru 1month?

Znana japońska firma Menicon wprowadziła na rynek innowacyjne soczewki kontaktowe o doskonałych parametrach. Miru 1month to soczewki miękkie przeznaczone do noszenia w trybie dziennym przez 30 dni. Są to soczewki sferyczne, a więc nadają się do korekcji zarówno krótkowzroczności, jak i nadwzroczności. Do ich produkcji został wykorzystany materiał silikonowo-hydrożelowy o nazwie Asmofilcon A, charakteryzujący się najwyższą jakością i wyjątkowymi właściwościami.

Szkła kontaktowe Miru 1month Menicon stanowią idealne i rzadko spotykane połączenie bardzo wysokiej przepuszczalności tlenu (161 Dk/t) z dużą zawartością wody (40%). Innowacyjna technologia NanoGloss™ sprawia, że powierzchnia soczewek jest ultra-gładka i nie powoduje podrażnień. Soczewki Miru są przez to również odporniejsze na osadzanie się bakterii i różnego rodzaju osadów. Z pewnością ten fakt docenią osoby zmagające się z alergią - mniejsza liczba alergenów, jakie mogą się osadzić w ciągu dnia na soczewce, przekłada się na wyższy komfort.

Soczewki Miru 1month posiadają znacznik strony, który ułatwia prawidłową aplikację. Wskaźnik orientacji soczewki znajdujący się na jej powierzchni to w zależności od krzywizny cyfra 3 lub 6.

Zalety Miru 1month

  • gwarancja wyraźnego widzenia
  • bardzo dobra tlenoprzepuszczalność
  • uwodnienie na wysokim poziomie
  • wyjątkowo gładka powierzchnia
  • bardzo cienkie krawędzie
  • łatwe zakładanie i zdejmowanie

Dla kogo?

  • dla osób z krótkowzrocznością lub nadwzrocznością
  • dla osób, które potrzebują soczewek dobrze przepuszczających tlen
  • dla osób ceniących komfort w każdej sytuacji

Pielęgnacja

Miru 1month to jak sama nazwa mówi soczewki miesięczne. Z tego względu wymagają codziennej pielęgnacji za pomocą odpowiednich środków. Jednym z nich jest wielofunkcyjny płyn evO2lution soft, który skutecznie czyści, dezynfekuje i nawilża wszystkie miękkie soczewki kontaktowe.

5 (32)

opinia

Najlepsze soczewki, super cienkie

Soczewki miesięczne MIRU

Soczewki MIRU to moje odkrycie tego roku. Może nie są tak popularne jak Oasys, ale mają wyższą przepuszczalność tlenu i uwodnienie

Miru

Naprawdę bardzo dobre soczewki, w sam raz do pracy przy komputerze

Napisz swoją opinię

Miru 1month 3 szt.

Miru 1month Menicon to japońskie soczewki kontaktowe, które gwarantują krystaliczną jakość widzenia oraz wyjątkowy komfort utrzymujący się niezmiennie przez cały miesiąc.

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą