Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
  • -32,70 zł
Główna

evO2lution monthly lenses for Astigmatism 6 szt.

89,99 zł
122,69 zł
Zniżka 32,70 zł

Evo2lution

6 szt.

do 14 dni roboczych

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Cylinder    * Required
Oś cylindra    * Required
Moc
Cylinder
Oś cylindra
Ilość

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe toryczne evO2lution monthly lenses for Astigmatism 6 szt.

Miesięczne soczewki kontaktowe marki evO2lution od teraz również na astygmatyzm. Gwarancja wielogodzinnego komfortu i skutecznej korekcji wzroku.

Co wyróżnia soczewki evO2lution monthly lenses for Astigmatism?

Toryczne soczewki kontaktowe evO2lution monthly lenses for Astigmatism powstały jako odpowiedź na potrzeby pacjentów z astygmatyzmem. Soczewki te zapewniają widzenie wyraźnego obrazu bez zniekształceń, a także wygodę użytkowania. Szybko adaptują się do oczu pacjenta, co jest szczególnie ważne w przypadku soczewek torycznych. W ich konstrukcji zastosowano podwójne asymetryczne strefy cienkie slab-off, które zapewniają stabilizację soczewki na oku i zapobiegają ich rotacji. Aplikacja soczewek jest łatwiejsza dzięki delikatnemu zabarwieniu. Ważne, aby podczas zakładania szkieł znaczniki były odpowiednio ustawione - cyfrą 6 na górze, a znacznikiem osi na dole.

Soczewki miesięczne evO2lution monthly lenses for Astigmatism przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym. Dostarczają najwyższy komfort noszenia przez cały dzień. Wykorzystany do ich produkcji nowoczesny materiał silikonowo-hydrożelowy o nazwie Asmofilcon A składa się w 40% z wody. Wyróżnia się także bardzo wysoką tlenoprzepuszczalnością 161 Dk/t, co przekłada się na zdrowy wygląd oczu. Dzięki wykorzystaniu technologii NanoGloss powierzchnia soczewek jest ultra-gładka, a więc prawie niewyczuwalna dla użytkownika, a do tego bardziej odporna na odkładanie się  bakterii, osadów i innych zanieczyszczeń. 

Zalety evO2lution monthly lenses for Astigmatism

  • zapewniają komfort na wiele godzin
  • wykazują wysoką przepuszczalność tlenu
  • mają wyjątkowo gładką powierzchnię
  • posiadają skuteczny system stabilizacji
  • dzięki zabarwieniu są łatwe do założenia
  • mają najlepszy stosunek ceny do jakości

Dla kogo?

  • dla pacjentów zmagających się z astygmatyzmem
  • dla osób oczekujących maksymalnego komfortu w przystępnej cenie
  • dla użytkowników urządzeń cyfrowych oraz osób pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach

Pielęgnacja

evO2lution monthly lenses for Astigmatism to soczewki miesięczne, dlatego wymagają codziennej, restrykcyjnej pielęgnacji, do czego niezbędny będzie odpowiedni płyn. Polecamy produkt tej samej marki, czyli wielofunkcyjny płyn evO2lution soft, który czyści, płucze, dezynfekuje i nawilża soczewki oraz umożliwia ich przechowywanie.

Alina

Soczewki na astygmatyzm

Rewelacyjne soczewki. Mam astygmatyzm, w tych soczewkach świetnie widzę i nie czuje ich na oczach. Polecam

Napisz swoją opinię

evO2lution monthly lenses for Astigmatism 6 szt.

Miesięczne soczewki kontaktowe marki evO2lution od teraz również na astygmatyzm. Gwarancja wielogodzinnego komfortu i skutecznej korekcji wzroku.

Napisz swoją opinię

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych