Korzystanie z tej strony jest równoznaczne z wyrażeniem przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych w celach analiycznych oraz marketingowych zgodnie z warunkami opisanymi na stronie www.soczewki365.pl/rodo.
zamknij
Soczewki progresywne

Zestaw startowy evO2lution multifocal

59,99 zł

Evo2lution

2 szt.

od 1 do 3 tygodni

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Addycja    * Required
Moc
Addycja
Ilość

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe multifokalne Zestaw startowy evO2lution multifocal

Przetestuj produkty evO2lution! Zestaw próbny zawiera 2 soczewki wieloogniskowe evO2lution monthly lenses for Astigmatism, płyn pielęgnacyjny oraz pojemnik na soczewki.

Co wyróżnia zestaw startowy evO2lution multifocal?

Wieloogniskowe soczewki kontaktowe evO2lution monthly lenses multifocal przeznaczone są dla pacjentów po 40. roku życia, z objawami prezbiopii (tzw. starczowzroczności), takimi jak np. problemy z czytaniem. Tego rodzaju soczewki kontaktowe mają moce rozłożone w taki sposób, aby umożliwiać wyraźne widzenie zarówno z odległości bliskich, jaki dalekich. Dzięki technologii Dual Balanced Design ich dopasowanie jest łatwiejsze niż w przypadku innych soczewek multifokalnych. Aplikacja jest prosta dzięki delikatnemu zabarwieniu, a także specjalnym znacznikom.

Soczewki evO2lution monthly lenses to miesięczne szkła kontaktowe do noszenia w trybie dziennym. Do ich produkcji wykorzystano nowoczesny materiał silikonowo-hydrożelowy Asmofilcon A o uwodnieniu 40% i wysokiej przepuszczalności tlenu 161 Dk/t, która przekłada się na zdrowy wygląd oczu. Dzięki technologii Nanogloss powierzchnia soczewek jest bardzo gładka i praktycznie niewyczuwalna, a do tego bardziej odporna na odkładanie się bakterii i osadów.

Oprócz próbnych soczewek torycznych zestaw zawiera płyn do pielęgnacji evO2lution soft o pojemności 100 ml. Preparat ten doskonale czyści, płucze, nawilża, dezynfekuje i usuwa osady białkowe, a także zapobiega ich osadzaniu się. Można go używać do wszystkich rodzajów szkieł kontaktowych. Elementem zestawu jest także pojemniczek przeznaczony do bezpiecznego przechowywania soczewek.

Zalety zestawu startowego evO2lution multifocal

  • brak konieczności kupowania standardowego opakowania soczewek w celu ich przetestowania
  • soczewki są komfortowe, mają wysoką przepuszczalność tlenu i skutecznie korygują wzrok
  • płyn gwarantuje skuteczne czyszczenie, dezynfekcję i nawilżenie szkieł, a pojemnik bezpieczne przechowywanie

Dla kogo?

  • dla pacjentów po 40. roku życia zmagających się z tzw. starczowzrocznością
  • dla osób chcących wypróbować produkty marki evO2lution, wydając przy tym niewielkie pieniądze
  • dla osób oczekujących od soczewek wygody, komfortu i bezpieczeństwa

Pielęgnacja

evO2lution monthly lenses multifocal soczewki miesięczne, dlatego wymagają codziennej, restrykcyjnej pielęgnacji. Posłuży do tego obecny w zestawie startowym płyn wielofunkcyjny evO2lution soft wraz z pojemniczkiem.

Jeszcze nikt nie dodał opinii dla tego produktu.

Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Napisz swoją opinię

Zestaw startowy evO2lution multifocal

Przetestuj produkty evO2lution! Zestaw próbny zawiera 2 soczewki wieloogniskowe evO2lution monthly lenses for Astigmatism, płyn pielęgnacyjny oraz pojemnik na soczewki.

Napisz swoją opinię

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą