Produkty evO2lution

Soczewki jednodniowe evO2lution one day premium 30 szt.

70,99 zł

Evo2lution

30 szt.

do 24 godzin

Na obu oczach
taka sama
Na obu oczach
inna
Product Options
Lewe i Prawe
Lewe
Moc    * Required
Moc
Ilość

 
 
Opis produktu Specyfikacja produktu

Soczewki kontaktowe sferyczne jednodniowe evO2lution one day premium 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe z technologią SmartTouch™. Produkt o doskonałych właściwościach dla zdrowia oczu, higieny i komfortu. 

Co wyróżnia soczewki evO2lution one day premium?

Soczewki jednodniowe evO2lution one day premium to nowość w naszej ofercie. Dlaczego jest to produkt premium? Powodów jest wiele. Po pierwsze soczewki te stanowią wyjątkowe połączenie wysokiej przepuszczalności tlenu (91 Dk/t) z bardzo dobrym uwodnieniem (56%). Zbalansowane właściwości materiału silikonowo-hydrożelowego Midafilcon A sprzyjają zachowaniu komfortu i zdrowego wyglądu oczu.

Za wygodę podczas noszenia soczewek evO2lution one day premium odpowiada także ich specjalna konstrukcja. Gładka powierzchnia o małym współczynniku tarcia zapobiega podrażnieniom, a wyjątkowy profil brzegowy pozwala zachować komfort niezależnie od mocy soczewki. Ponadto soczewki mają niski moduł sztywności porównywalny z soczewkami hydrożelowymi, dzięki czemu są wyjątkowo miękkie.

Soczewki evO2lution one day premium zostały wyposażone w innowacyjne rozwiązanie, jakim jest technologia SmartTouch™. Specjalnie zaprojektowany blister posiada strefę stabilizującą, która sprawia, że soczewka jest zawsze ustawiona wewnętrzną stroną w dół. Dzięki temu jej wyjęcie z opakowania jest wyjątkowo łatwe i szybkie, a do tego nie wymaga dotykania wewnętrznej powierzchni, zwiększając higienę podczas zakładania.

Soczewki kontaktowe evO2lution one day premium przeznaczone są do korekcji krótkowzroczności. Dostępne są w zakresie mocy nawet do -10,00 D. Ponadto zawierają filtr UV wspomagający ochronę oczu, który blokuje 84% promieni UVA i 96% promieni UVB.

Zalety evO2lution one day premium

 • świetna jakość widzenia
 • wysoki poziom transmisji tlenu
 • wysokie uwodnienie
 • gładka powierzchnia
 • wyjątkowa miękkość
 • najwyższy poziom higieny
 • bardzo łatwe zakładanie
 • jednodniowy tryb wymiany
 • obecność filtra UV

Dla kogo?

 • dla osób zmagających się z krótkowzrocznością
 • dla miłośników nowych, innowacyjnych rozwiązań
 • zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników soczewek

Pielęgnacja

evO2lution one day premium to soczewki jednodniowe, a więc podobnie jak inne soczewki jednorazowe nie wymagają czyszczenia (po 1 dniu noszenia należy je wyrzucić).

5 (32)

Soczewki jednodniowe

Pierwszy raz kupiłam te soczewki i z pewnością nie ostatni. Są tak samo wygodne jak total 1, a dużo tańsze

Jednodniowe soczewki kontaktowe

Jestem bardzo zadowolona z soczewek evolution. Są cieniutkie, delikatne i jestem fanką pudełka w którym soczewki Zawsze są ustawione tak, że nie muszę martwić się, że założę je na lewą stronę

Bardzo dobre soczewki jednorazowe

Rewelacja

soczewki jednorazowe

Najlepsze jakie miałam

Fajne soczewki jednorazowe

Rewelacyjne soczewki jednorazowe. Są bardzo komfortowe i optymalne cenowo. Czuję ogromną pozytywną różnicę do moich poprzednich soczewek (oasys moist)

Moje nowe soczewki jednodniowe

Fantastyczne soczewki. Do tej pory nosiłam soczewki total 1, ale teraz pozostanę przy evolutione premium, ponieważ cena jest dużo korzystniejsza, a jakość rewelacyjna (choć na jakość poprzednich również nie narzekam).

bardzo dobre soczewki

polecam, bardzo dobry zamiennik droższych jednodniówek

Napisz swoją opinię

Soczewki jednodniowe evO2lution one day premium 30 szt.

Jednodniowe soczewki kontaktowe z technologią SmartTouch™. Produkt o doskonałych właściwościach dla zdrowia oczu, higieny i komfortu. 

Napisz swoją opinię

Produkty powiązane

Marki soczewek kontaktowych
w naszym sklepie

Marki soczewek kontaktowych
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą